Aynı projede olmak istiyorlar

banner37

“1. Sinema Güzeli Yarışması”nın kral ve kraliçesi, dizi veya sinema filmi teklifi bekliyor

Aynı projede olmak istiyorlar
banner8

Sinemanın kral ve kraliçesinin seçildiği “1. Sinema Güzeli Yarışması”nda dereceye giren finalistleri ile yarışmanın jüri üyeleri partide bir araya geldi.

Gecede gözler, yarışmada kraliçe seçilen 20 yaşındaki hukuk fakültesi öğrencisi Dilara Gülsün Meydancı ile kral seçilen 22 yaşındaki Robert Lisesi mezunu Orhan Öztürk’teydi.

Meydancı ile Öztürk, aynı dizi veya sinema filminde birlikte rol almak istediklerini belirterek “Biz aslında yarışma öncesi Ayça Kuru Akademide modellik ve oyunculuk eğitimi aldık. Bu yarışmada derece almamız bizi çok mutlu etti. Birlikte aynı projede rol almak isteriz. Birbirlerine düşman roller olmasın, her rolün üstesinden geliriz” dedi.

banner134
Dereceye giren gençler önümüzdeki günlerde Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimlerini almaya başlayacak.   

28 genç arasından seçilen sekiz kişi, gecede oldukça şık ve heyecanlıydı.

Geceye jüri üyesi de olan ünlü yapımcı Şükrü Avşar, Çağrı Bingüller, Engin Çağlar, Wilma Elles, Kendi ve Muammer Kapucuoğlu katıldı.

Yarışma, sinemaya yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen Atilla Kaplakarslan Vizyon Production, Bonart Ajans, Bonne Vie dergisi ve Antalya Holiday Medya işbirliğinde yapılmıştı.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75