Aynur Aydın: Her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadındım

banner37

Aynur Aydın: Her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadındım
banner90
banner99

Şarkılarının yanı sıra sivri dilli söylemleriyle sık sık gündeme gelen Aynur Aydın, yeni açıklamalarda bulundu. Z kuşağının kendisini ünlü yaptığını söyleyen Aydın, "16 yaşımdan beri her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım" dedi

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Milyon TV'de yayınlanan bir programa konuk olan Aydın, Twitter sayesinde genç kuşakla arasında güçlü bir bağ olduğunu söyledi.

"SEVGİLİLERİMİ SAKLAMAYI BAŞARDIM"

banner134
"Z kuşağı beni ünlü yaptı" diyen 35 yaşındaki şarkıcı, özel hayatı hakkında da konuştu. Aynur Aydın, "Sizi hiç sevgilinizle göremedik. Sektöre girdiğinizden beri hiç sevgiliniz olmadı mı, yoksa saklamayı mı iyi başardınız?" sorusunu şöyle yanıtladı:

16 yaşımdan beri her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım. "Hiç sevgilin olmadı mı?" dersen, bence saklamayı iyi başardım.

"KENDİMİ ÇOK SEVİYORUM"

Aydın, ayrıca, "Her insanın başına haksızlıklar geliyor... Benim de çok geldi ama ben ne zaman kurban psikolojisinden çıktım, o zaman daha başarılı oldum. Kendimi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75