Baba Parası filmi başrol oyuncuları Kıbrıslı sevenleri ile buluştu!

banner37

Yeni yılın iddialı komedi aksiyon filmi “Baba Parası”nın Kıbrıs Gala gösterimi City Mall AVM’de, 5 sinema salonunda es zamanlı olarak gerçekleştirildi

banner87
Baba Parası filmi başrol oyuncuları Kıbrıslı sevenleri ile buluştu!
banner8

Gala öncesi söyleşi yapan “Baba Parası” filminin başrol oyuncuları; Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’e Kıbrıslı sevenleri yoğun ilgi gösterdi.  Film ekibi söyleşinin hemen ardından, film afişlerini sinemaseverler için imzaladı.


Başbakan Ersin Tatar’ın da katıldığı Baba Parası Kıbrıs Galasına, sinemaseverler de büyük ilgi gösterdi. Tüm salonları ziyaret ederek seyircisi ile buluşan film ekibi, Kıbrıslı Selim’in hikâyesinden kısaca bahsetti.


‘Baba Parası’ başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir gala gecesinde basın mensuplarına duygularını aktardı.

“Umarım Kıbrıslılar benim Kıbrıslılığımı beğenir”


Ahmet Kural şu şekilde konuştu:


Kıbrıslı, dövmeli, göbekli ama sportmen bir üvey oğlu oynadım. Umarım Kıbrıslı yurttaşlarımız benim Kıbrıslılığımı beğenirler. Başta Murat Cemcir olmak üzere kadrodan birçok değerli oyuncuyla birçok defa farklı projelerde yer almıştık. Bu da bambaşka bir motivasyon kaynağı… Oyuncuların performansını tanımak, ekip olmak çok kıymetli. Baba Parası, güzel proje oldu…

“Hep birlikte harika bir iş çıkardığımıza inanıyorum”


Murat Cemcir şu şekilde konuştu:


Güçlü bir ekibin parçası olmak çok çok önemli… Birbirine fizik ve duygu olarak tamamen zıt karakteri… Hem babayı hem oğlunu canlandırmak benim için ilginç bir deneyim oldu. Makyajından oyunculuğuna kadar gerçekten de çok emek verdik. Hep birlikte harika bir iş çıkardığımıza inanıyorum.

Film oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor


TR 40 33 Productions yapımcılığında gerçekleşen film, birçoğu uzun yıllardır farklı yapımlarda bir araya gelmiş sevilen oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.


Senaryo ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı Baba Parası’nda, Ahmet Kural ve Murat Cemcir altıncı kez bir araya geliyorlar. Bu ikiliye eşlik eden Devrim Yakut ve Rasim Öztekin zengin kadroda ilk göze çarpan isimler. Ayrıca Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş ve Osman Alkaş da filmde rol alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108