banner6

BAKIMI İÇİN HARCADI

banner37

İşte Benim Stilim' ile tanınan Ayşenur Balcı'nın son hali dudak uçuklattı! Estetikle öyle bir değişti ki tanımak imkansız!

BAKIMI İÇİN HARCADI
banner99

Ayşenur Balcı, bir dönem ekranlarda fırtınalar estiren "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla tanınmıştı. Yarışmada sivri dili ve değişik tarzı ile dikkat çeken Balcı, karıştığı sansasyonel olaylar ile magazin basınında kendine yer bulmuştu. Yarışmadan sonra pek çok kez estetik operasyon geçiren ünlü yarışmacının son hali sosyal medyaya damga vurdu. Eski halinden eser kalmayan Ayşenur Balcı'yı görenler tanıyamıyor! İşte Ayşenur Balcı'nın yıllar içerisindeki inanılmaz değişimi...

Bir döneme damga vuran "İşte Benim Stilim" yarışmasındaki kostümleri kadar sivri çıkışları ile de tanınan Ayşenur Balcı son zamanlarda yaşadığı değişim ile dikkat çekiyor.

’İşte Benim Stilim’ ile tanınan Ayşenur Balcı’nın son hali dudak uçuklattı! Estetikle öyle bir değişti ki tanımak imkansız!

Yarışmayı birincilikle bitiren ve büyük ödülün sahibi olan 27 yaşındaki Balcı, kazandığı paranın neredeyse tamamını bakımı için harcadı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104