banner6

Baş manken Adriana Lima olacak  

banner37

Antalya’da 8-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show’un yıldızı ünlü top model Adriana Lima olacak

Baş manken Adriana Lima olacak  
banner150

banner150 banner150

Dosso Dossi Fashion Show ve The Land of Legends Theme Park ortaklığında gerçekleştirilecek şovda, 9 Haziran’da podyuma baş manken olarak çıkacak olan Adriana Lima, dört kıyafet sergileyecek.

Brezilya’nın moda dünyasına kazandırdığı en önemli isimlerden olan Adriana Lima, The Land of Legends Theme Park’ta özel olarak hazırlanacak podyumda 50 mankenle birlikte yürüyerek uzun süre unutulmayacak bir görsel şölene imza atacak.

2013 yılında ilk olarak katıldığı Dosso Dossi Fashion Show’da Türklerin gönlünü kazanan Adriana Lima, “Türkiye’ye bayıldığını” her fırsatta dile getiriyor. Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, yaptıkları teklifi anında kabul eden Adriana Lima’nın Türkiye’ye yeniden gelecek olmaktan dolayı heyecanlandığını belirtti.

Hikmet Eraslan, “Bu yıl en büyük şovumuza hazırlanıyoruz. Gerek podyumda yürüyecek isimlerle, gerekse defilemizi gerçekleştireceğimiz Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı The Land Of Legends Theme Park’la uzun süre konuşulacak görkemli bir şova imza atacağız. Bu yıl, baş mankenimiz Adriana Lima’nın yanı sıra başka sürpriz isimleri de Antalya’da ağırlıyor olacağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104