Başarılarla dolu bir yıl geçirdiler

banner37

Alsancak Belediyesi yöneticileri ve çalışanları, personel gecesinde bir araya geldi

Başarılarla dolu bir yıl geçirdiler
banner90
banner8

Alsancak Belediyesi çalışanları, geçtiğimiz cuma akşamı Merit Royal Hotel’de düzenlenen personel gecesinde hem 2019 yılındaki başarılarını kutladı hem de gönüllerince eğlenerek yeni yıla “Merhaba” dedi.


Merit Royal Hotel balo salonunda gerçekleşen geceye, Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, belediye meclis üyeleri ve belediyenin farklı birimlerinin yönetici ile çalışanları, aileleriyle birlikte katıldı.


Belediye personeli Merit Royal ayrıcalığıyla tam anlamıyla lezzet ve müzik ziyafeti yaşadı. 2019 yılında gerçekleştirilen başarılı çalışmalar ve performans göstergelerini içeren sunumun ardından konuşma yapan Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, personel gecesini geleneksel hale getirdiklerini belirtti.


banner134
Ataser, şöyle dedi:


 “2019 yılı her yönden başarılıydı, Alsancak beldemizi geliştirmeye yönelik yaptığımız işleri, dış kaynaklardan yardım almadan kendi gücümüz ile yapmış olmanın büyük gururunu taşıyoruz. Bunu birlikte başardık. Siz değerli çalışanlarımızı alkışlıyorum ve tebrik ediyorum.


Belediye çalışanlarının Fırat Ataser’e olan sevgi ve bağlılığının bir göstergesi olarak hazırladığı sürpriz video gösterimi ise, Ataser’i şaşırttı.


Enfes lezzetlerin sunulduğu geceyi ülkenin başarılı sanatçılarından İnci Moreket, sahnesi ve şarkıları ile taçlandırdı. Temposu yüksek şarkılarla eğlenen çalışanlar dans pistini hiç boş bırakmadı. Tüm konuklara dağıtılan şans numaralı karanfiller ile düzenlenen yılbaşı çekilişinde heyecanlı anlar yaşanırken yaklaşık 50 talihli birbirinden özel hediyeler kazandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75