Başarılı bir yılın yorgunluğunu attılar

banner37

Creditwest Bank çalışanlarının yeni yıl partisinde Emre Altuğ sahne aldı

banner87
Başarılı bir yılın yorgunluğunu attılar
banner90
banner8

Kuzey Kıbrıs genelindeki 12 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 270 Creditwest çalışanı başarılı ve verimli geçen 2018 yılının yorgunluğunu Kaya Palazzo Otel’de düzenlenen muhteşem yılbaşı partisinde attı.


Gecede Emre Altuğ sahne alarak, en güzel şarkılarını Creditwest için seslendirdi.


Creditwest yılbaşı partisinde 10., 15. ve 20. yılını dolduran 24 çalışana kıdem plaketleri ve  altın rozetleri Altınbaş Holding ve Creditwest Bank yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.


Etkinliğe Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, YK Üyeleri Vakkas Altınbaş, İnan Altınbaş, Cengiz Biçer ve Finans Grup Başkanı İhsan Uğur Delikanlı katıldı.


Creditwest Bank’tan ise Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yorulmaz ve Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma, Önleme ve Tedavi Vakfı Başkanı Sedef Altınbaş Akacan katılarak kıdem plaketleri ile altın rozetleri takdim edip kısa birer konuşma yaptı.


Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer gecede çalışanlara seslenerek, 2018 yılında öngörülemeyen ekonomik gelişmelerin etkisiyle zor bir yıl geçirildiğini ancak Creditwest çalışanlarının üstün ve özverili çalışmalarıyla kriz dönemini başarıyla geçirdiklerini söyledi. Zaheer, değişimin çok önemli olduğunu 2019 yılında da değişim projelerine devam edeceklerini söyleyerek tüm çalışanlarının ve KKTC halkının yeni yılını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75