banner6

Başarının ödülü

banner37

Beyaz eşya ve elektronik sektörünün lideri Armar Group, sektördeki 25’inci yılını kutluyor

Başarının ödülü
banner150 banner151 banner143

Murat Elektronik adı altında 1993 yılında teknik servis olarak kurulan Armar Electronics Limited, 2005’te şirketleşme sürecini tamamladı.

Armar Group, bünyesindeki Blomberg, Grundig, Tepe Home, Arçelik Ticari Klima Sistemleri, Goldmaster Egger, Butaş, Zilan ve daha birçok markayla sektördeki 25. yılını doldurdu.

Yıl boyunca gösterdikleri performansla belirlenen hedefleri tutturduklarını ifade eden Armar Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arar, gelecek yıl da aynı tempoda çalışmaya ve büyümeye devam edeceklerini söyledi. Arar, gelecek yıl farklı sektörlerde de girişimleri olacağını ve buna paralel olarak büyüme hedeflerini yükselttiklerini açıkladı.


Elde ettikleri başarıda emeği geçen tüm personele teşekkür eden Arar, “2017 yılı içerisinde başlayan Mobilya Üretim Tesisimiz faaliyetlerine hızla devam etti. Bireysel ev projelerimizle beraber, gelişen inşaat sektörü ve buna paralel olarak büyüyen yurt yatırımlarından kaynaklı üretim kapasitemiz artmış bulunmaktadır. 2017 yılında da olduğu gibi koordine bir şekilde anahtar teslim projelerimizi tamamlayacağız” dedi.

Arar’ın konuşmasının ardından, Armar Group’un geleneksel olarak bayilerine verdiği plaketlerin takdimi yapıldı. “En Çok Satış Yapan Bayi” ödülü Özcoşkun Elektronik Direktörü Serhat Özcoşkun’a, “En İyi Çıkış Yapan Bayi” ödülü Altıntuğ Elektronik Ltd’ye verildi.
 

Gecede şirkette beşinci hizmet yılı anısına; Parke Mağaza Sorumlusu Yusuf Güngörmüş’e, Klima Teknisyeni Metin Leventcanlı’ya, Klima Teknisyeni Ahmet Hatay’a, Klima Teknisyeni Uğur Barış Gözler’e, İç Mimar Gamze Yüksekbaş’a, Tepe Home Mağaza Sorumlusu Salih Vardar’a ve Tepe Home Satış Personeli Gülistan Tuğantemir’e, 15. hizmet yılı anısına; Elektronik Teknisyeni Fatih Alkan ’a plaketleri, Armar Group Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından takdim edildi.

Geceye katılan Armar Group çalışanları, bayileri ve davetlileri için çekilişler yapıldı ve tektaş pırlanta yüzükler hediye olarak verildi. Ekip, Grup Rast’ın canlı performansı eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 11:22
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110