banner6

Başkan’dan Hande Yener’e Z kuşağı benzetmesi

banner37

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BAL-GÖÇ iş birliği ile bu yıl 16.sı düzenlenen Balkan Panayırı’nda sahne alan Ünlü popçu Hande Yener, büyük şova imza attı.

Başkan’dan Hande Yener’e Z kuşağı benzetmesi
banner151

Yaz sezon başından bu yana yoğun konser programlarıyla en çok konser veren sanatçılar arasında olan Yener, enerjisiyle büyüledi. Sahne performansı ve danslarıyla keyifli anlar yaşatan Yener, Triko elbisesiyle fark yarattı.
Sahneye Fırladılar, Birlikte Şarkı Söylediler
Sahneye Fırlayan Gençlere Hande Yener Sevgisi
Geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendiren Yener, ‘Naber’ şarkısını seslendirdiği esnada iki genç sahneye fırlayarak Hande Yener’e şok etkisi yaşattı. Ünlü popçu sahneye gelen gençlere sarılarak şarkıyı birlikte seslendirdi. Şarkıyı seslendirdikten sonra gençlerle sohbet eden Yener, güvenlik görevlilerinin tedbirli şekilde gençleri uzaklaştırmasının ardından görevlilere seslenerek "Eymen harikasın. Bunlar rap yapacak galiba. Onu da öpeceğim. Ama yavaş lütfen. Bir insanı mutlu etmek kadar güzel bir şey var mı? Dünyada bütün canlılara değer veriyorum, değer vermeliyiz. Ama böyle ‘işim var şu an olmaz’ dediğin an olmuyor işte, o anı kaçırıyorsun. Ben de hayatta sevdiklerimi kaçırmayı sevmem." diyerek gönülleri fethetti. Sahneye çıkan Orkun isimli genç ile selfie çekinen ve sohbet eden Yener, teşekkür edip ‘yine gel’ diyerek esprili bir yaklaşımda bulundu.


Başkandan teşekkür
Başkandan Yener’in dinamik ve sahnedeki genç görüntüsü için 3.4 yıllık yeni bir sanatçımız Hande Yener açıklamasına alanı dolduran binlerce z kuşağından büyük alkış geldi.Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve BAL-GÖÇ Genel Başkanı Prof. Dr. Emin Balkan, ünlü popçu Hande Yener’e teşekkür ederek çiçek takdim etti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sahnedeHande Yener’in dinamik ve genç enerjisini işaret ederek 3 ,4 yıllık yeni bir sanatçı Hande Yener aramızda olduğu için Teşekkür ederim dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2022, 15:37
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110