banner6

Baştaşlar Group ‘tan yeni proje ''Countryside Projesi''

banner37

Ülkemizin başarılı firmalarından Baştaşlar Group Sun Valley Mountainside, Sun Valley Seaside ve şimdi de Sun Valley Countryside Projesi, geçtiğimiz akşam Lord Palace'ta gerçekleşen çok farklı ve etkileyici bir sunumla satışa sunulmuştur.

Baştaşlar Group ‘tan  yeni proje  ''Countryside Projesi''
banner99

Bu muhteşem projeyi pazarlamak adına birçok yerli ve neredeyse dünyanın her yerinden gelen yabancı acentelerin ve direk alıcıların buluştuğu gecede anlatılan masalsı hikayeler ve bir tiyatro sahnesini andıran dekor ve sunumuyla geceye katılanlar adeta büyülenmiştirler.

Anlatım ve sunumdan sonra katılanları yine muhteşem müzik seçimleriyle coşturan DJ Bora da bizlere çok güzel bir gece yaşatmıştır.

Countryside Projesi yine Esentepe bölgesinde Mountainside ve Seaside Projelerinin tam ortasında bulunan ve üç farklı köyden oluşan şahane bir mimari ve peyzajıyla Sun Valley Resort ve Residency'nin oluşturmaya çalıştığı hayat tarzıyla mutlu, huzurlu ve doğanın içerisinde bir arada yaşayan farklı kültürleri buluşturacak bir projedir.

Bu proje toplam 213 konuttan oluşmaktadır. Wonder Stones Village adını vermiş olduğumuz köyde 39 adet villa bulunmaktadır, Bunların bazıları 3 yatak odalı ikiz villadan, birçoğu ise 3 ve 4 yatak odalı müstakil kendine ait havuzlu villalardan, Golden Circle köyü ise 52 adet stüdyo ve 1 yatak odalı loft dairelerden oluşmaktadır. Son olarak da üçüncü köyümüzün adı ise Hanging Gardens'dır. Bu proje ise 122 adet stüdyo, 2 ve 3 yatak odalı dairelerden oluşmakta olup bu projenin içerisinde kendine ait restoranı ve barı, spor salonu, çocuklar için kapalı oyun alanları, seminer odaları ve projenin gelişme esnasında daha birçok sürprizler eklenecektir.

Sun Valley Resort ve Residency olarak her zaman yaratmış olduğumuz ve çok önem verdiğimiz bahçe peyzajı, doğru tesisleşme ve aktivite alanları da bu projede yine en güzel bir şekilde yerini alacaktır.

Bizler bir yola çıktık ve hedefimiz Akdeniz'in en iyi destinasyonu haline gelmektir ve bu hedefe ulaşmak için de her zaman alanında yetişmiş profesyonellerle, kalifiye ve sürekli eğitilen personellerle bir aile ruhu içinde çalışmaktayız.

Sun Valley Resort ve Residency, Proje bütünlüğünü sağlamak adına çok yakın bir gelecekte tamamlanacak olan fitness, gym, kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, güzellik salonu, konferans salonu ile marina ve plajın da tamamlanmasıyla bir dünya markası haline gelecektir.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104