Bayramda eğlence rüzgârı

banner37

Mağusa’da yeni faaliyete geçen Mimoza Beach Hotel, bayramın birinci günü misafirlerine İnci Moreket ile unutulmaz bir konser yaşattı.

banner87
Bayramda eğlence rüzgârı
banner90
banner8

Bölge ekonomisine ve turizmine kalite ile önemli katma değer sağlayan Mimoza Beach Hotel, faaliyete geçtiği günden beridir yerli ve yabancı turist akınına uğradı.


Doğayla iç içe, temiz havasıyla yeşil alanda, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birine komşu olmasıyla tatilcilere rahat etmeleri için tüm olanakları sunan Mimoza Beach Hotel, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdı.


Müşterilerine konaklama ihtiyaçlarına cevap veren güzide bir mekân haline gelen Mimoza Beach Hotel, huzurlu ve rahat bir dekorasyon konsepti ile dizayn edilen odalar ile misafirlerine konfor ve rahatlık sunuyor.


Yılın her mevsiminde denize girilebildiği ve havası ılık olduğu için tatilcilerin ilgi gösterdiği ülkemizde huzurlu ve güvenli ortamı ile öne çıkan bölgede hizmet veren Mimoza Beach Hotel, restoran, lobi, havuz, pool bar ve spor merkezi ile müşterilerine keyifli bir tatil yaşama imkânı veriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75