Bayram'da 'Hadise' yarattı

banner37

Bayramın ikinci günü Girne Lord's Palace Hotel - Bella Marin sahnesinde birbirinden güzel şarkıları ile Hadise, pullu mini elbisesi ile göz kamaştırdı

Bayram'da 'Hadise' yarattı
banner90
banner99

Birçok ünlü isme ev sahipliği yapan Lord's Palace Hotel - Bella Marin, Ramazan Bayramı'nın 2. Günü'nü Hadise'nin birbirinden güzel parçaları ve nefes kesen dans şovları ile büyük bir coşku içinde kutladı.

banner134
Yoğun bir ilgi ile buluşan Hadise, Bayramı bu kadar kalabalık geçirmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirirken tüm sevenlerinin de bayramını kutladı.


Sahne öncesi verdiği röportajda Ramazan'da katıldığı iftarları anlatan güzel sanatçı, yemek yapma konusundaki başarısızlığını keyifle anlatırken, en sevdiği ve en çok yapmak istediği yemeğin Çerkezlerin çok beğenilen tavuklu yemeği "Şıpşibasta" olduğunu söyledi. Tüm Ramazan boyunca her zaman olduğu gibi çalışmadığını belirten sanatçı, uzun zaman sonra verdiği ilk konser olduğu için heyecanını saklayamadı. Bayramın ilk ve son gününü ailesi ile birlikte geçiren Hadise, ikinci gününü Lord's Palace Hotel'de sevenleri ile birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.


Kimsenin bilmediği sırrını bulan muhabir karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Hadise, unutkanlık, yorgunluk ve düşük enerji sorununu gidermek için her ay ve özellikle yoğun konser döneminde B12 vitamin takviyesi aldığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 10:43
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75