“Ben Acun Ilıcalı değilim!”

banner37

Yeni gösterisi ‘Cmylmz Diamond Elite Platinium Plus’ turnesine hız kesmeden devam eden Cem Yılmaz, önceki akşam Kıbrıs Concorde Luxury Resort’de sahneye çıktı

banner87
“Ben Acun Ilıcalı değilim!”
banner90
banner99

   Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni gösterisi “Cmylmz Diamond Elite Platinium Plus” turnesi kapsamında önceki akşam Kıbrıs Concorde Luxury Resort’de sahne aldı.

   Aynı otelde üçüncü kez oyununu sergileyen ünlü komedyeni hayranları yine yalnız bırakmadı. Salonu hınca hınç dolduran seyirciler, Cem Yılmaz’ın esprileriyle kahkaha krizlerine girdi.

   Sahnede oğlu Kemal Yılmaz ile ilgili bir anısını paylaşan Cem Yılmaz, “Bir gün bana her zamankinden farklı bir telefon faturası geldi. Bir araştırdım ki benim oğlan telefonuna bir aplikasyon indirmiş. Bana da 1000 dolar fatura gelmiş. Bende ona ‘Oğlum, ben Acun Ilıcalı değilim. O kadar paramız yok, yapma böyle şeyler” diyerek izleyenlerini kahkahaya boğdu.

 “Acun’da para kalmadı”

   Cem Yılmaz sahne sırasında bir ara Acun Ilıcalı ile ilgili “Acun da para bitti zaten. Belli değil mi? Terlikle geziyor. Sorduğumuzda da ‘Survivor’dan geliyorum’ diyor. Adam 3 kere boşanmış paramı kalır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108