“Ben bebektim abla oldum”

banner37

banner87
“Ben bebektim abla oldum”
banner90
banner99

   Aleyna Tilki, önceki akşam Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı.

   Sahne öncesinde kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğu görülen genç şarkıcı, kulisinin önünde fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını geri çevirmedi.

   Yoğun sevgi gösterisine karşılık verdiği sırada muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, geçtiğimiz akşam Bennu Gerede ve adı aşk dedikodularına karışan oğlu Dilan Erkaya’yla beraber yemek yediği hatırlatılınca, Tilki, “Hepsi benim arkadaşım” diye konuştu.

   Aleyna Tilki, “Sizi biriyle el ele ne zaman görebileceğiz” sorusuna “Bu şu anda zor bir şey. İlişki benim karakterime çok uygun bir şey değil” diye yanıt verdi.

   Genç şarkıcı “Evlilik size uzak mı” sorusuna ise “İnşallah evlenirim de şuan uygun değil, uymuyor bana” diye cevap verdi.

   Aleyna Tilki, sahne aldığı sırada doğum gününü kutlayan bir aileyi fark edince, “Ben bebektim, abla oldum. Yaş almak çok keyifli” diye konuştu.

   Genç şarkıcı daha sonra “Bu yaşıma kadar pop söylemiyordum, sonradan popçu oldum. Sahnede türkü, arabesk veya rap her türden söylüyorum. Bana ‘dengesiz misin’, diye soruyorlar. Yok değilim, değişkenim. Her birini söylemek için değişken olmak gerek” dedi.

   Barış Manço’nun “Gül Pembe” isimli şarkısının kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirten Aleyna Tilki, “O dönemde yaşamayı çok isterdim. Benim için çok önemli bir şarkı” diye konuştu.

“Sezen Aksu ‘sen yaparsın’ dedi”

   Bir dondurma firması için yaptığı ‘Nasılsın Aşkta’ şarkısının hikayesini seyircisiyle paylaşan Tilki, “Dediler ki gel bir şarkı yap. Bir bestekardan şarkı bekliyorum. Şarkının teslimine 7 gün kaldı, gelmedi. Ben de Sezen Aksu’yu aradım. Sezen hanıma ‘bestekarım bana besteyi yollamadı, şarkıyı teslim etmem gerekiyor. Ne yapacağım?’ dedim. O da bana ‘stüdyoma gel, sen yaparsın’ dedi. Sezen Aksu bana öyle dedi ya, şarkı 4 saat sürdü, 4 saatte yaptım” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75