banner6

Bengü ve Gökhan Tepe gelecek

banner37

Altın Kadeh Meyhaneleri’nin açılış konseri, 23 Eylül’de Lord’s Palace Hotel Bella Marin sahnesinde olacak

Bengü ve Gökhan Tepe gelecek
banner150

banner150

banner99

Kıbrıs Rakı Festivali tarafından Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda düzenlenen Altın Kadeh Meyhaneleri’nin açılış konserinde Bengü ve Gökhan Tepe sahne alacak.

 

İki yıldız, çok özel repertuarlarıyla unutulmaz müzik ziyafeti yaşatacak.

 

Altın Kadeh Meyhaneleri’nin tüm yıla yayılacak etkinlikler serisi Bengü ve Gökhan Tepe konserleri ile lezzet, müzik ve muhabbetle dopdolu bir açılış yapıyor.

 

23 Eylül Cumartesi akşamı Lord’s Palace Hotel Bella Marin sahnesini süsleyecek olan Bengü ve Gökhan Tepe, en popüler şarkılarının yanı sıra etkinlik konseptine uygun olarak özel bir repertuar sunacaklar.

 

Bengü ve Gökhan Tepe düeti, ilk kez Altın Kadeh sahnesinde

 

 

Sahnedeki müzik ziyafetine Kömür Steak & Ocakbaşı tarafından hazırlanacak enfes lezzetler eşlik edecek. Etkinlikte soğuk rakı mezeleri, sıcak başlangıç, ana yemek ve meyve tabağından oluşan eşsiz bir fix menü ile birlikte Tekirdağ Rakısı Altın Seri ve alkolsüz içecekler sunulacak.

 

Kapı açılışının saat 19.00’da yapılacağı etkinlikte rakı severler fasıl müziği dinletisi ile geceye başlayacak. Saat 20.30’da Gökhan Tepe, hemen ardından saat 22.15’de Bengü muhteşem performanslarıyla mekanda sahnede olacak. Rakı severlerin heyecanla beklediği gecenin en büyük sürprizi ise Gökhan Tepe ve Bengü’nün ilk kez yapacağı iki parçalık düet olacak. Bestesi Gökhan Tepe’ye ait olan ve Bengü’yü müzik listelerinde ilk sıralara taşıyan “Kuzum” parçasını, ikili sahnede birlikte seslendirecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104