“Beni iyi insanlar dinlesin”

banner37

Volkan Konak, Girne’de Merit Park Hotel’de hayranlarıyla buluştu. Yaklaşık bin kişiye muhteşem bir konser veren ünlü sanatçı, son albümü Dalya’daki şarkıları da canlı söyledi

banner87
“Beni iyi insanlar dinlesin”
banner90
banner99

Özgün müziğin usta yorumcusu Volkan Konak, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sahne aldığı Merit Park Hotel’de, izleyenlerin unutamayacağı bir konser verdi.


Sanatçı, gecenin başında konuklarının Sevgililer Günü’nü kutlayarak, “Babanızın evindeymiş gibi rahat olun, iyi müzik yapıyoruz, başka hiçbir şey için demem ama bu konuda iddialıyım. Bu gece ilginize, sevginize lâyık olacağız. Beni herkes sevmesin, bilime inanan, kadına saygısı olan, iyi insanlar dinlesin beni” dedi.

“Efulim”, “Mimoza”, “Aleni Aleni” ve “Yarim Yarim” gibi dillerden düşmeyen şarkılarını, ölümsüz türkülerle harmanlayan Konak, gece boyunca yaptığı esprilerle ve anlattığı fıkralarla da konuklarının yüzünü güldürdü.


Karadenizliler’in iyi insanlar olduğunu söyleyen sanatçı, “Biz sizi seviyoruz, siz de bizi sevin. Tamam biraz atarlıyız, kabul çabuk parlıyoruz. Çünkü, bizde fitil kısa. Bir on dakika tahammül edin, on dakika sonra geçer o öfke. Biz Türkiye’nin gülen yüzüyüz” dedi.


Volkan Konak son albümü Dalya’dan “Ömür Bizi Beklemez” parçasını seslendirirken yoğun alkış aldı. “Anlamlı bir Yıldız Çiçeği’nin diğer adıdır Dalya” diyerek son albümüne ait parçaları da seslendirdi.


Çok geniş bir repertuarla sahne alan sevilen sanatçı, Orhan Gencebay ve Cem Karaca gibi ünlü sanatçıların parçalarına da performansında yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108