“Beni iyi insanlar dinlesin”

banner37

“Beni iyi insanlar dinlesin”
banner87

   Özgün müziğin usta yorumcusu Volkan Konak, Ramazan Bayramı’nın ikinci gecesi sahne aldığı Kuzey Kıbrıs’taki Merit Park Hotel’de izleyenlerine unutamayacağı bir konser verdi.

   Volkan Konak, gecenin başında konuklarının bayramını kutladı. Konak, “Babanızın evindeymiş gibi rahat olun, iyi müzik yapıyoruz, başka hiçbir şey için demem ama bu konuda iddialıyım. Bu gece ilginize, sevginize lâyık olacağız. Ben siyasiler gibi herkesten oy istemiyorum. Beni herkes sevmesin, bilime inanan, kadına saygısı olan, iyi insanlar dinlesin beni” dedi.

   “Efulim”, “Mimoza”, “Aleni Aleni”, “Cerrahpaşa” ve “Dido” gibi dillerden düşmeyen şarkılarını, ölümsüz türkülerle harmanlayan Konak, gece boyunca yaptığı esprilerle ve anlattığı fıkralarla da konuklarının yüzünü güldürdü.

   Karadenizlilerin iyi insanlar olduğunu söyleyen Konak, “Biz sizi seviyoruz, siz de bizi sevin. Tamam biraz atarlıyız, kabul çabuk parlıyoruz. Çünkü bizde fitil kısa. Bir on dakika tahammül edin, on dakika sonra geçer o öfke” dedi.

"O Büyük Depremi 3 Defa Yaşadım"

   Konak, konser öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın mensuplarının “Hiç aşık oldunuz mu?” sorusunu, "Evet hayatım boyunca üç defa o büyük depremi yaşadım" diyerek yanıtlayan Volkan Konak son albümü “Dalya” ile ilgili olarak da; “Bu sene meslekteki 30. yılım. Anlamlı bir albüm olsun istedik, üzerine çok titredik. “Dalya” koyduk adını. “Dalya” aynı zamanda bir çiçek adıdır. Yıldız Çiçeği’nin diğer adıdır Dalya” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER