Bikem Tunar’ın yeni single’ı hazır

banner37

Başarılı sanatçı Bikem Tunar, söz ve bestesi kendisine ait “Aşk’tır” isimli single çalışmasıyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor

banner87
Bikem Tunar’ın yeni single’ı hazır
banner90
banner8

Yaklaşık 3 aylık stüdyo çalışması sonunda sözleri kendisine ait, aranjörlüğünü Çağıl İşgüzar’ın yaptığı “Aşk’tır” adlı single çalışmasını tamamlayan sanatçı, merakla beklenen single’ını Ekim ayı içerisinde dinleyicilerle buluşturacak. Tunar’ın single çalışması yine ekim ayı içerisinde Ziya Tunaç’ın yönetmenliğinde kliplendirecek.


Tunar, single çalışmasıyla şu bilgiyi verdi:


 “Herkesin merakla beklediği “Aşk’tır”ın sözlerini aslında 2017 yılında şiir olarak yazmıştım. Daha sonra bunu şarkı haline getirmeye karar verdim. Sene başında bestesini yaptığım ve geceleri sürekli dile getirdiğim parçamı yayınlamaya karar verdim. İlk iş olarak Çağıl İşgüzar’la görüşüp, kendisine ait stüdyoda canlı olarak okudum. Kendisi şarkıdan çok etkilendi ve hemen bilgisayarını açtı ve gitarını eline aldı. Böylece uzun bir süreçten geçen, fakat çok keyif aldığımız çalışmamız başlamış oldu. Şarkının altyapısı bittikten sonra müzisyen arkadaşım Mehmet Sakarya (Sihirli Flüt) saksafonu ile şarkıya muhteşem bir şekilde dokundu. Bas gitarda ise üniversite dönemlerimden beri tanıdığım Cahit Kutrafalı ve klavyede ise Hüseyin Kırmızı (Japon) ve klip icin özel fotoğraf çekimlerinde Mustafa Evirgen destek verdi”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75