banner6

Bir erkeği vazgeçilmez yapan 7 özellik

banner37

İdeal bir erkek nasıl olmalıdır hiç düşündünüz mü? İyi özelliklere sahip bir erkek bulmak çok da zor değil.

Bir erkeği vazgeçilmez yapan 7 özellik
banner99

Bir erkeği kadınların gözünde vazgeçilmez yapan bazı özellikler var. Kadınlar bu erkeklerden asla vazgeçemiyor. Peki kadınları bu erkeklere çeken ve onları vazgeçilmez kılan özellik nedir?

Bir erkeği vazgeçilmez yapan şeyin güçlü kol kasları olduğunu sanıyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Bazı özellikler kadınlar için dış görünüşten çok daha önemli. Bu 7 özellik kadınları aklını başından alıyor. Kadınlar bu özelliklere sahip erkeklere bayılıyor.

İşte erkekleri vazgeçilmez yapan, olmazsa olmaz özellikler...

 ÇOK SEVMESİ VE İLGİLENMESİ

Kadınlar için sevgi ve ilgi neredeyse ön koşul gibidir ancak sadece çok sevmek değil, vazgeçilmez bir erkek nasıl sevmesi ve nasıl ilgilenmesi gerektiğini bilir.

Sevgiyi göstermenin çeşitli yolları vardır ve burada bahsedilen körü körüne bir tutku ve aşk değil; daha ayakları yere basan sağlam bir sevgidir.

MERHAMETLİ OLMASI

Merhametli bir erkek vazgeçilmez olabilir. Koca yürekli adamlar, kadınların saygısını kazanır. Bunun içerisinde merhametli olması, vicdanlı olması yer alır.

Nerede nasıl davranacağını bilen, korumacı ve sorumluluk sahibi erkekler aynı zamanda vicdanlı ve merhametli olur ve bu uzun bir ilişki için kadınların aradığı özelliklerden biridir.

GÜLÜMSETMEYİ BİLMESİ

Gülümsemek, huzur ve mutluluğun işaretidir. Her koşulda gülümsetmeyi bilen bir erkek kadınlar için vazgeçilmez olabilir. Bununla birlikte kadınların komik erkekleri beğendiğini söyleyen bir çok araştırma var.

Gülümsetmek, bazen basit bir espri, bazen sıcak ve içten bir sevgi gösterisi kadınları gülümsetebilir. Bunu ilişkinizin bir parçası haline getirerek onun vazgeçilmezi olmayı başarabilirsiniz.

DÜŞÜNCELİ VE CENTİLMEN OLMASI

İşte vazgeçilmez bir erkek olmanın sırrı, düşünceli ve centilmen olmak her zaman işe yarayan önemli noktalardan biridir.

Kadınlar değer gördüklerini ve özel olduklarını hissetmek isterler ve bunun için en ideal yol düşünceli ve centilmen olmaktan geçer.

 İYİ İLETİŞİM KURABİLMESİ

İyi iletişim kuran erkekler vazgeçilmezdir. Onlar duygularını tam olarak ifade etmeyi bilir ve detaylara önem veren kadınların dikkatini çeker.

İyi iletişim, iyi ilişkilerin temel yapı taşı gibidir. Bununla birlikte karşılıklı sohbet edebilen, sevgilinizi dikkatle dinleyip konuşan bir erkek kadınlar için oldukça etkileyicidir.

ROMANTİK OLMASI, İNCE DÜŞÜNEBİLMESİ

ROMANTİK OLMASI, İNCE DÜŞÜNEBİLMESİ

Romantizm kadınları tam kalbinden fetheder. İnce düşünen erkekler kadınlar için vazgeçilmez oluverir.

Kadınlar erkeklerden farklı olarak daha detaylı ve ince düşünürler. Bunun için karşılarında ayrıntılara dikkat eden, ince düşünebilen romantik bir erkek gördüklerinde ona bayılırlar.

SORUMLULUK SAHİBİ BİR ERKEK

Kadınlar onlara bayılıyor. Sorumluluk sahibi özverili bir erkek vazgeçilmez olabilir ve kadınları kendine hayran bırakır.

Üzerine aldığı sorumlulukları yerine getirmek, yapamayacağı sözler vermekten kaçınmak iyi bir erkekten beklenen en öncelikli özelliklerden biridir. Onun vazgeçilmezi olmak istiyorsanız sorumluluk sahibi olduğunu göstermelisiniz

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2023, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104