Bir kadını bile kurtarabilsek yeter

banner37

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'ndeki konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ünlü Rock sanatçısı Haluk Levent, Emine Bulut cinayetine de değindi

banner87
Bir kadını bile kurtarabilsek yeter
banner90
banner99

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ndeki konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, son yıllarda ilk kez bir yaz mevsiminde iki kez sahneye çıktığını belirterek, gösterilen yoğun ilgi dolayısıyla eylül ayı içinde bir konser daha verme ihtimalinin olduğunu dile getirdi.


Levent, normal konserlerinin dışında başkanı olduğu Ahbap Derneği’nin organize ettiği konserlerde de sahne aldığını kaydederek, “Tahmin ediyorum bu yaz 50'nin üzerinde konser oldu” dedi.


Konserde herhangi bir yenilik olmayacağını ifade eden sanatçı, şunları kaydetti:


Ben zaten konserin açıklamasını yaparken şunu söyledim, ‘Arkadaşlar bu konserde asansörle inmeyeceğim, uçakla atlamayacağım, hatta ünlü sanatçılarla sahneye çıkmayacağım. Sadece şarkılarımı söyleyeceğim’ dedim.
 


“Sanki ilk kez konsere çıkacak ve değişik şarkılar söyleyecekmiş gibi bir enerji hissediyorum kendimde… Onun için Harbiye Açıkhava Tiyatrosu bugün yine tarihi günlerinden birini yaşayacak bence” diyen Haluk Levent, Emine Bulut cinayetine de değinerek, “Sosyal medyada da paylaştım zaten… Tabii ki çok şey yapılabilir ama buradan ortak çıkarılabilecek şey, hafifletici nedenler olmasın istiyoruz. Artık bir caninin kravat takıp takım elbise giydiği için, üstü başı iyi olduğu için iyi halden indirim almasını istemiyoruz” diye konuştu.


Haluk Levent, “Uçak Yaparım” adlı şarkıyla başladığı konserde, aralarında “Tek Geçerim”, “Alışamadım”, “Anlasana”, “Ben sevmek İsterdim”, “Ankara”, “Bazı Günler”, “Bir Yarim Olsun İsterdim” ve “Aşkın Mahpushane” adlı şarkılarının da yer aldığı bir repertuarı yorumladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75