banner6

Birinci olan, KKTC'yi Paris'te temsil edecek

banner37

Best Model of North Cyprus Yarışması’na başvurular 27 Ağustos’ta sona eriyor

Birinci olan, KKTC'yi Paris'te temsil edecek
banner151 banner143

Devrim EYYUBİ


Ülkemizin en prestijli modellik yarışması olan Best Model of North Cyprus’un tanıtımı dün gerçekleştirildi.

Best Model of North Cyprus Direktörü Pınar Atman’ın önderliğinde gerçekleşen basın toplantısında, 2012 yılından sonra derece alan kadın ve erkek modeller de yer aldı.


Le Chateau Lambousa Hotel’de gerçekleşen basın toplantısında yarışma hakkında bilgi veren Atman, bu yılın birincilerinin Paris’te düzenlenecek Best Model of World Yarışması’nda ülkemizi temsil edeceklerini ve ülke tanıtımına katkı koyacaklarını dile getirdi.


8 Eylül akşamı gerçekleşecek yarışmada dereceye giren ilk üç yarışmacıya, Girne Amerikan Üniversitesi tarafından burs verileceğini belirten Atman, birinci gelenlere yüzde 100, ikincilere yüzde 75, üçüncülere ise yüzde 50 burs verileceğini söyledi.


Atman, burs hakkının yanı sıra bu yıl dereceye giren yarışmacılara ülkemizin başarılı isimleri arasında olan Ömer Evre tarafından oyunculuk eğitimi ve “Kayıp Mektup” isimli sinema filminde de oyunculuk imkanı sunulacağı açıkladı.


Genç TV’den canlı yayınlanacak yarışmaya, başvuruların devam ettiğini hatırlatan Pınar Atman, 27 Ağustos’un başvuru için son tarih olduğuna vurgu yaptı. Atman, yarışma gecesinin kartografisini ülkemizin başarılı isimlerinden Olgan Mustafa’nın yapacağını, gecenin sunuculuğunu ise Burç Tuncer’in üstlendiğini söyledi.


Atman, Kuzey Kıbrıs vatandaşlarını yarışmaya başvurmaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 10:59
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104