Bizden Kaçmaz

banner37

Bizden Kaçmaz
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Haftanın popüleri: Kadir Carlos 

Kıbrıslı sanatçı Kadir Carlos bir yandan yeni albüm çalışmalarına hız vermeden devam ederken diğer yandan ise yeninden “ Bir Zamanlar Kıbrıs “ adlı dizide rol alamaya başladı.

Haftanın mesajı: Ziynet Sali zirvede

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali son çıkardığı “Efkarım Var” şarksıyla zirvede yer alırken sanatçı yeni bir proje için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Haftanın olayı: Şeyma Subaşına sevgilisi ev aldı     

Mısırlı milyarder sevgilisi, jestleriyle Şeyma Subaşı’nın ayaklarını yerden kesmeye devam ediyor. Mohammed Alsaloussi, Subaşı’na bu kez de Miami’de rahat etsin diye 3.5 milyon dolarlık ev aldı.

Haftanın dikkat çekeni: Osman Tuğsal

Son zamanlarda canlı müzik piyasasında büyük bir başarı elde eden  Sonunda buldum ve Savaş alanı şarkısıyla  adından söz ettiren ülkemizin genç yıldızı Osman Tuğsal yeni single çalışması yarın piyasada olacak. 

Haftanın çıkış yapanı: Raif Usal 

Ülkemizin genç müzisyenlerinden Raif Usal geçtiğimiz günlerde çıkardığı “ Bal Çiçeğim” şarkısıyla kısa zamanda beğeni kazandı .

Haftanın şarkısı: Beni Bırakma

Kıbrıslı sanatçı Fikri Karayel geçtiğimiz günlerde “ Beni Bırakma” şarkısını yayınlarken şarkının klip çekimleri Girne Kalesinde çekildi. 

Haftanın oyuncusu: Gülper  Özdemir

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ayşe karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Gülper Özdemir kısa zamanda herkesin beğenisini kazamdı

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75