'BNG KKTC' Girne'de açıldı

banner37

Kadın giyim markası BNG; Girne mağazasının kapılarını Kıbrıslı kadınlara açarak, beğeniye sundu.

'BNG KKTC' Girne'de açıldı
banner99

İstanbul’dan katılan misafirlerin yanında Kıbrıs’tan iş ve sanat dünyasından davetlilerin katılımıyla markanın kurucuları Bülent ve Nilgün Gülen’in de katıldığı açılış töreninde, BNG Girne bayii sahibeleri Tomur Akpınar ve Rozen Erdal Esenboğa misafirlerini ağırladı.

banner134

Tasarımlarıyla göz dolduran BNG, “Meleklerin Tılsımı, 2016-17 Sonbahar/Kış Koleksiyonu”nu da tanıttı.

BNG Girne Mağazası’nın açılış töreninde GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, bir dünya markası olan BNG’nin güzel ve olumlu bir bakış açısıyla Kuzey Kıbrıs’taki ticaret hacminin içerisinde hak ettiği yeri, kısa süre içerisinde alacağını söyledi.

Ailesinin genç kuşağının bu vizyonla Girne’de attıkları bu adımın, güzel bir yolculuğun başlangıcı olduğunu ifade eden Akpınar, girişimcilere başarılar da diledi.

‘House of Design’nın kurucu ortaklarından, Rozen Erdal Esenboğa da, konsept mağaza hayal ettiklerini ve BNG gibi bir dünya markasının lansmanıyla başlamış olmanın kendilerine vermiş olduğu mutluluğu ifade etti.

BNG Kurucusu Stilist Nilgün Gülen ise, “Marka olarak, Türkiye’ den sonra, tamamen yurtdışı çalışmalarına yöneleceğiz. ‘Milano Moda Haftası’na kabul edilen ilk Türk markasıyız. BNG, 9 yaşında ve 16’ncı mağazamızı açtık. Dubai ve Meksika’dan sonra, burada da olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

 Konuşmaların ardından ‘House of Design BNG’ açılışını; GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, ‘House Of Design’ kurucu ortakları, Tomur Akpınar ile Rozen Erdal Esenboğa ve BNG Kurucu ortakları Nilgün- Bülent Gülen çifti toplu şekilde kurdele kesimini gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2016, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88