Bu başarı bana, yeni kapılar açtı

banner37

Miss Kuzey Kıbrıs Yarışması’nın “Dostluk Güzeli” Emine Uçaner, elde ettiği unvandan memnun

Bu başarı bana, yeni kapılar açtı
banner99

Cüneyt ŞEN

Emine Uçaner, bu yıl düzenlenen Miss Kuzey Kıbrıs Yarışması’nda “Dostluk Güzeli” seçildi.


“Bu yarışma bana, yeni bir hayatın kapılarını açtı” diyen Uçaner, yarışmada kazandığı unvandan da memnun… Birçok kişinin ortak kararıyla “dost” seçilmenin gururunu yaşadığını ifade eden Uçaner, yarışmaya katılarak hayallerini gerçekleştirdiğini söyledi.


Uçaner, yarışmanın çok keyifli geçtiğini, beklediğinden daha heyecanlı olduğunu belirtti.

 

 

SORU: Dostluk Güzeli seçilmek, sana ne hissettirdi?

UÇANER: Dostluk Güzeli seçildiğimde, tarifi olmayan bir mutluluk içindeydim. Üstün bir çoğunlukla kazandığım, bu unvanın anlam ve önemi benim için çok büyük. Unvanımla beraber birbirinden özel ve güzel bir sürü arkadaş kazandım. Duygularım hala daha çok taze ve o gecenin verdiği heyecanı, mutluluğu, gururu halen yaşıyorum. Adamızın tek tescilli yarışması olan Miss Kuzey Kıbrıs’ta ‘Dostluk Güzeli’ seçilmek ve bu unvanla tanınmak benim için ayrı bir onurdur.

banner134
 

SORU: Yarışma sonrası hayatında ne gibi değişiklikler oldu?

UÇANER: Yarışma tek kelimeyle harikaydı. Hiç bitmesini istemediğim ve bittiği an itibariyle geri dönmek istediğim bir haftaydı. Final gecesinin sabahına, gözümü açtığım andan itibaren her şey olumlu yönde gelişti. Yeni bir hayata, yeni hedeflere uyanmış gibiydim. Günkut kızı olarak yeni bir güne başladım. Kendi ailemden sonra temsil edeceğim yeni bir ailenin kızıyım. Bu başarı benim için yeni bir hayatın kapılarını açtı. Bu yarışma, benim için sadece bir başlangıç.

 

SORU: Modelliğe devam edecek misin?

UÇANER: Modelliğe devam edeceğim. Artık Günkut Ajans marka modeliyim. En önemlisi de Günkut ailesinin bir parçasıyım, onların kanatları altında gelişmeye devam edeceğim.

 

SORU: Düşüncelerin veya hayallerin nelerdir?

UÇANER: Üniversitede, Ergoterapi bölümünü okuyorum.  İyi bir dereceyle mezun olup, eğitimimi yurt dışında devam ettireceğim. Yeni kariyerimi de Günkut Ajans adı altında devam ettirmek, geliştirmek istiyorum.

Elime geçen her fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğim.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75