Bu eğlence bir başka

banner37

Girne’de iki yıldır hizmet veren Odessey Club, bu yıl organizasyonlara imza atmaya başladı. Mekanın Direktörü Atakan Ersin Durmuş’un organize ettiği etkinlikler, yaz aylarında adından söz ettirmeye devam ediyor

banner87
Bu eğlence bir başka
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Geçtiğimiz gün Atakan Bey’le Girne’deki Lord’s Palace Hotel’de bir araya geldik. Güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Bu yıl eğlence severlere birçok süprizi olduğunu söyledi.

Yaklaşık 13 yıldır gece hayatının, eğlence sektörünün içinde olduğunu anlattı Atakan Bey… Eğlenmeye gelenlerin neler istediğini bildiğini belirtti…

Geçtiğimiz hafta mekanda Türkiye’nin en iyi aranjörlerinden Ozan Çolakoğlu’nu ağırladığını hatırlattı bana… Atakan Ersin Durmuş, şöyle devam etti:

“Ozan Çolakoğlu’yla ilk kez çalıştım. Gerçekten çok beğendik ve yine anlaştık. Bayramda yine bizimle olacak.

Mekanda bu yıl birçok değişlik yaptık gelen eğlenceseverlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Ben ve ekibim bunun en iyisini yapmaya çalışacağız”.

Bu yıl üç-dört kez ben de mekâna gitti. Gerek ses, gerekse görsel şovlarıyla mekanı çok beğendim. Önümüzdeki aylarda dünyaca ünlü isimlerin bu mekana geleceğini öğrendim… Şimdiden haberiniz olsun.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108