Bu gösteri kaçmaz

banner37

Altınbaş Holding ve Alpet, “11. Cranberries Dance Show”a sponsor oldu

Bu gösteri kaçmaz
banner90
banner99

Cranberries Dance and Gym Center, Altınbaş Holding ve Alpet sponsorluğunda “11. Cranberries Dance Show” organizasyonu düzenliyor.


15 yıl önce Eda Kutruza önderliğinde Kıbrıs’ın ilk profesyonel dans okulu olarak kurulan Cranberries, 27 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de Yakın Doğu Üniversitesi AKM salonunda 11. gösterisini gerçekleştirecek.


Gecenin mimarları Cranberries Dance and Gym Center Direktörü Eda Kutruza ve gecenin gerçekleşmesine maddi ve manevi katkı koyan Sedef Altınbaş, proje dolayısıyla oldukça heyecanlı.
 

banner134
Altınbaş: Çocuklara verdiğimiz umut geleceğimizdirGecenin sponsorları Altınbaş Holding ve Alpet adına KIBRIS’a konuşan Sedef Altınbaş, adada ilk kez dans okulu olarak profesyonel işlere imza atan Cranberries ekibiyle çalışmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.


Altınbaş, Eda Kutruza’nın çocuklara sadece dans öğretmediğini aynı zamanda çocukların gelişimine ve yaratıcılığına da katkı sağladığını vurguladı. “Çocuklara verdiğimiz umut geleceğimizdir” diyen Sedef Altınbaş, doğru projelerde her zaman yer alacaklarını dile getirdi.


Cranberries Dance and Gym Center Direktörü Eda Kutruza ise, Altınbaş Holding ve Alpet’e bu yolda kendileriyle yürüdükleri için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75