banner6

Bülent Ersoy'un yüzündeki değişimin sırrı ortaya çıktı

banner37

Bülent Ersoy'un yüzündeki değişimin sırrı ortaya çıktı
banner8

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, yıllar sonra canlı yayında buluştu. Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in konuğu ise Yıldız Tilbe oldu. Ünlü sanatçılar söyledikleri şarkılarla adeta kulakların pasını sildi. Fakat Bülent Ersoy'un yüzündeki değişim dikkat çekti. Birçok sosyal medya kullanıcısı Bülent Ersoy'un alkollü olduğunu iddia etti. Çıkan iddialara canlı yayından yanıt veren Bülent Ersoy, alkol almadığını kesin bir dille söyledi. Bugün ise Bülent Ersoy'un yüzündeki değişimin nedeni ortaya çıktı. İşte dün akşam yaşanan iddialarla alakalı merak edilenler...

banner134

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser ikilisi uzun yıllar sonra ekrana döndü. ‘Benzemen Kimse Bize’ isimli programın ilk konuğu ise Yıldız Tilbe, oldu.

Fakat Bülent Ersoy’un yüzündeki değişim ise izleyicilerin dikkatinden kaçmadı ve sosyal medyada en çok konuşulanların arasına girdi.

BÜLENT ERSOY’UN YÜZÜNE NE OLDU?

Birçok sosyal medya kullanıcısı Bülent Ersoy’un programa alkollü çıktığı iddia etti. Çıkan iddiaları Bülent Ersoy, canlı yayında kesin bir dille yalanladı.

Estetik iddiası program sonrası en çok konuşulan konulardan biri oldu. Ancak gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı.

Makyözünü değiştiren Bülent Ersoy, Azeri bir makyaj sanatçısıyla anlaştı. Bülent Ersoy’un yüzündeki gerginliğinin nedeni, kullandığı göz kapağı ve kaş kaldırıcı bantlar yüzünden olduğu belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104