Bülent Ersoy'un 'Altın' günü

banner37

Konser vermek için Girne Rocks Hotel’e gelen Bülent Ersoy hayatının ilklerini yaşadı. Sahnede şarkı söyleyen Diva’ya ülkemizin başarılı iş adamlarından Erdinç Küçükuncular oldukça pahalı bir altın kolye hediye edip herkesi şaşırttı

banner87
Bülent Ersoy'un 'Altın' günü
banner90
banner8

İki gece Kıbrıslı hayranları için sahneye çıkan sanatçı sevilen şarkılarını seslendirdi. Giydiği kıyafetiyle ve altın takıları ile de dikkat çeken sanatçı zaman zaman sahnedeki özel koltuğuna oturarak da şarkı söyledi.


Kendisini dinlemeye gelen sevenleri ile sık sık şakalaşan ve sohbet eden sanatçı Kıbrıs’ta sahnede hayatının ilkleri ile de karşı karşıya kaldı.


Ersoy’u sahnede ziyaret etmek isteyenler o gece adeta sıraya girdi. Ünlü sanatçı ise hiç kimseyi kırmadı. Ünlü sanatçı için sahneye çıkanlar arasında Kıbrıslı iş adamı Erdinç Küçükuncular vardı.


Küçükuncular sanatçıya yanında getirdiği altın kolyeyi hediye etti. Altın zincir kolyeyi elleriyle takarken Bülent Ersoy’u o gece bir kez daha şaşkına uğrattı.


Oldukça pahalı bir altın kolye hediye edilen Ersoy, “Ayol bugün adeta sahnede kabul günüm var. Vallahi. baksanıza şu kolyeye kim bilir kaç para. Artık servet yaptım bundan sonra sahneye çıkmama gerek kalmadı. Nil Burak’ı gördüm az önce gelsin sahneye o çıksın ben gidiyorum” dedi.

 

Gündüz 3 Bin TL alışveriş yaptı


Türk Sanat Müziğinin divası Bülent Ersoy gündüz ise Erdinç Küçükuncular’ın sahibi olduğu mağazada alış veriş yaparken 3 Bin TL’lik çanta ve şal almayı ihmal etmedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75