banner6

Büyük çekiliş yoğun ilgi gördü

banner37

City Mall Mercedes Kampanyası’nda, kazanan numara belirlendi

Büyük çekiliş yoğun ilgi gördü
banner150

banner150 banner150

Alışveriş ve Yaşam Merkezi City Mall’un yoğun ilgi gören Mercedes GLA kampanyası, görkemli bir çekiliş etkinliği eşliğinde sona erdi.

Mercedes GLA’yı kazanan numara City Mall’da 1 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleşen çekiliş ile belirlendi.

50 bine yakın biletin verildiği City Mall Mercedes GLA kampanyasının çekilişi KKTC Spor Dairesi Piyangolar Birimi tarafından gerçekleştirildi.
 

Kazanan biletin numarası 01891

KKTC Piyangolar Dairesi yetkilileri tarafından yapılan çekiliş sonucunda Mercedes GLA’nın 01891 numaralı bilete çıktığı belirlendi.

Biletin sahibi olan kişinin City Mall danışma bankosuna bilet ve kimlik kartı ile birlikte 10 Nisan tarihine kadar başvuruda bulunması bekleniyor.

10 Nisan tarihine kadar başvuruda bulunulmadığı takdirde ileri bir tarihte aynı numaralar üzerinden ikinci bir çekiliş gerçekleştirilecek.
 

Yüksek Sadakat konser ve

 imza etkinliğine yüzlerce kişi katıldı
   Vurucu şarkı sözleri ve besteleri ile 7'den 70'e geniş ve sadık bir hayran kitlesi edinen Yüksek Sadakat müzik grubu; City Mall Mercedes çekilişi etkinliğinin konuğu oldu.
   City Mall’un Büyük Çekiliş etkinliği kapsamında1 Nisan Cumartesi günü saat 18:00’de sahne alan Yüksek Sadakat grubu "Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer", "Haydi Gel İçelim", "Aşk Durdukça", "Ben Seni Arayamam" gibi hitlerini seslendirdiği akustik bir konser verdi. Yüzlerce kişinin şarkılara eşlik ettiği konser sonrası Yüksek Sadakat grup üyeleri sevenleriyle fotoğraf çektirip imza dağıttı.
 

İndirimler devam edecek
   Kuzey Kıbrıs’ı tam donanımlı bir alışveriş ve yaşam merkezi konsepti ile buluşturan City Mall yönetimi, ziyaretçilerine bir birinden farklı hediyeler kazandıran kampanyalarına ve

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104