Büyük yatırım

banner37

Kombos Innovation Center, Mercedes-Benz, Fiat ve Jeep markalı araçların bakım ve onarımlarını daha yüksek kalitede yapacak

Büyük yatırım
banner90

Orhan İSMAİLOĞLU

Kombos Otomotiv, servis ve tamir standartlarını yükselteceği Kombos Innovation Center’in resmî açılışını geçtiğimiz akşam düzenlenen törenle yaptı. Yeni yatırımın tanıtımına Başbakan Ersin Tatar ile yaklaşık 3 bin davetli katıldı. Törende, yurt dışından gelen Mercedes yetkilileri de yer aldı.


Kombos Innovation Center'de gerçekleştirilecek olan çekilişe katılmak için 2003-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Kombos Otomotiv’den Mercedes alan ve aracı halen adına kayıtlı bulunan tüm Mercedes Fiat ve Jeep sahiplerinin katıldığı gecede yapılan çekilişle üç araç hediye edildi.

  Çekilişte “Fiat Fiorino”yı Adem A. Kaner ve Kardeşi (DFS) Ltd.,  “Mercedes CLA”yı  Maryam Keneshlou,

“Jeep Renegade” aracı ise Cenkay Zaimoğlu kazandı.


banner9
Lefkoşa-Mağusa yolu üzerinde hizmete giren Kombos Innovation Center, Mercedes-Benz, Fiat ve Jeep markalarının araçların bakım ve onarımlarını daha yüksek kalitede yaparak, özellikle gençlere sunacağı eğitim olanaklarıyla sektördeki standartları bir bütün olarak yükseltmeyi hedefliyor.


Kombos Otomotiv Direktörü Serhan Kombos, bu yatırımı “rekabet edebilirlik, kalite ve uygunluk kriterleri doğrultusunda sürdürülebilirlik esaslarına dayanarak” gerçekleştirdiklerini belirterek projenin ana fikrinin “Müşteri memnuniyetini artırarak kaza yapan müşterilerimizi daha iyi bir ortamda, yüksek standartlarla daha mutlu etmek sizler benim ailemsiniz” dedi.


Gecede bando takımının yanı sıra DJ Bora ve Grup Rast performans sergiledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108