banner6

Büyümeye devam ediyor

banner37

Kıbrıs'ta teknoloji perakendeciliğinin lideri TEKNOGOLD, Alsancak’ta 3’üncü şubesini açtı

Büyümeye devam ediyor
banner99

TEKNOGOLD 2016 yılı içerisinde mağaza yatırımlarını sürdürüyor. 16 Aralık Cuma günü hizmete giren TEKNOGOLD Alsancak mağazası, açılmasıyla birlikte Kıbrıs'taki mağaza sayısını üçe yükseltti. Açılışıyla birlikte indirim geleneğini bozmayan TEKNOGOLD'un sunduğu kampanya, 31 Aralık tarihine kadar teknoloji severlerin yüzünü güldürecek. TEKNOGOLD Alsancak, 500 metrekare alanda hizmet vermeye hazırlanırken yerli ve yabancı binlerce markayı stoklarında bulundurarak teknoloji severleri memnun etmeyi hedefliyor.

   Açılış konuşması yapan ASEL Group Genel Müdürü Muhammet Ateş; Kıbrıs’ın lider konumundaki teknoloji mağazası olan TEKNOGOLD’un 2 yıl önce Lefkoşa Dereboyu'nda başlayan serüvenini ve giderek büyüyerek zirveye yerleşmesini anlattı.

   Büyüme yolunda halkımızın gösterdiği ilgi ve alakanın ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Ateş, 2017 yılının başlarında da Güzelyurt ve Gazimağusa mağazalarıyla birlikte büyümeye devam edeceklerini belirtti.

   Ardından konuşma yapan ASEL Group Yönetim Kurulu Başkanı Atay Cafer Ürel, teknolojinin hızlı bir şekilde geliştiğini ve buna paralel olarak da teknoloji marketlerin aynı şekilde hızla yaygınlaştığını belirterek TEKNOGOLD ailesinin yeni üyesi olan TEKNOGOLD Alsancak mağazasının açılmasından dolayı büyük heyecan duyduğunu söyledi.

   Konuşma yapanlar arasında yer alan Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy ve Milletvekili Fazilet Özdenefe Kürşat da, bölgeye yapılan yatırımı ve bununla birlikte sağlanan istihdamın önemini vurgulayarak, ASEL Group ailesine tebriklerini sundular.

   Konuşmaların ardından Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy, Milletvekili Fazilet Özdenefe Kürşat, ASEL Group Yönetim Kurulu Başkanı Atay Cafer Ürel, ASEL Group Yönetim Kurulu 2. Başkanı Taşkın Ürel, ASEL Group Genel Müdürü Muhammet Ateş ve TEKNOGOLD Alsancak mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

 

“Gurur verici”

   Televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan küçük ev aletlerine, ev sinema sistemlerinden uydu alıcılara, oyun konsollarından kişisel bakım ürünlerine, birçok ürün grubunda, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya ve günden güne büyümeye devam eden TEKNOGOLD’un yetkilileri, pazarda liderliği yaşamanın kendilerini gururlandırdığını belirtti.

 

TEKNOGOLD’da her gün kampanya!

   TEKNOGOLD yetkilileri, Alsancak mağazasının açılışının hemen ardından, enerjilerini TEKNOGOLD Güzelyurt ve TEKNOGOLD Gazimağusa mağazalarına vereceklerini paylaştılar.

banner134

   Her gün kampanya yapan TEKNOGOLD’un yetkilileri, müşterilerinin kampanyaları çok sevdiğini ve değişik ürün gruplarında, dönemsel, çok iddialı, rakipsiz kampanyalar düzenleyerek amaclarının onları mutlu etmek olduğunu belirtti ve “Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için çok önemli. Hem kaliteli, hem de en uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

   Amaçlarının sadece ürün satmak değil, müşterilerini 0 memnun etmek ve her konuda onlara yardımcı

olmak adına, satış ve satış sonrası süreçlerde de her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten yetkililer, bu kapsamda sunulan TEKNOASİST hizmetleri ile satış sonrası hizmetlerini bir adım daha ileriye taşıyarak, müşterilere evlerinde, işyerlerinde hizmet verildiğini vurguladı.

   TEKNOGOLD mağazalarından satışı yapılan tüm ürünlerin, garanti süreleri boyunca Kıbrıs'taki yetkili servisler tarafından garanti altında olduğunu ifade eden yetkililer, müşterilerin aldığı teknolojik ürünlerde herhangi bir husustan dolayı mağduriyet yaşamamaları için bunun önemli bir konu olduğuna vurgu yaptı.

   Teknoloji perakendeciliğinde hep ilkleri gerçekleştiren TEKNOGOLD, www.TEKNOGOLDonline.com ile 7 gün 24 Saat açık, online mağaza ile müşterilerine hizmet sunuyor. Böylece evlerinden veya işyerlerinden kendilerini yormadan, diledikleri tüm ürün yelpazesine erişerek ürünleri seçip, aynı anda siparişlerini de verebiliyor.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2016, 10:23
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104