banner6

Çağatay Ulusoy-Duygu Sarışın aşkı bitti

banner37

Uzun yıllardır bir dargın bir barışık aşk yaşayan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın yine yollarını ayırdığı iddia edildi. İkilinin birlikteliklerini noktalama kararı aldığı öne sürüldü.

Çağatay Ulusoy-Duygu Sarışın aşkı bitti
banner99

'İçerde' adlı dizinin setinde başlayan arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın ilişkisi 5 yıldır bir dargın bir barışık devam ediyordu.


EVLENECEKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ
Zaman zaman ayrılık iddialarıyla gündeme gelen oyuncu çift, yaz aylarında evleneceklerini açıklamıştı.
Evlenmeleri beklenen Ulusoy ile Sarışın'dan üzen haber geldi.


YİNE AYRILDILAR
Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın yeniden yollarını ayırdığı iddia edildi.
İlişkilerini sonlandırma kararı alan çift, haklarında çıkan söylentilerle alakalı sessizliklerini koruyor.


"HER İLİŞKİDE TARTIŞMALAR OLUR"
Duygu Sarışın, daha önce muhabirlerin "5-6 kez ayrılıp, barıştığınıza dair haberler çıktı. Bu haberler sizi üzüyor mu?" sorusuna yanıt vermişti.
Ünlü oyuncu, "3-4 kere ayrılıp, barışacak tipler değiliz. Her ilişkide tartışmalar olur, kardeşimle bile tartışıyoruz bazen. Biz ayrılmadık ki..." ifadelerini kullanmıştı.


"AİLELERİMİZ ÜZÜLÜYOR"
Çağatay Ulusoy da, "Bu haberler sık çıkmaya başladı. Bizim kalplerimiz nasırlaştı. Gülüp, geçiyoruz ama ailelerimiz üzülüyor. Etrafımızda bu mevzulara hassas bakan insanlar var" demişti.
Aslen İzmirli olan Sarışın’ın yıldızı Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile parlamıştı. Oyuncu, Ulusoy ile İçerde dizisinde beraber rol almıştı.
Ulusoy’un en çok konuşulan ilişkilerinden biri Medcezir dizisindeki rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile olmuştu. Çiftin ilişkisi 2013 yılında son bulmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104