Çağdaş Aydaş yarın City Mall'da

banner37

City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bayram boyunca etkinlikler düzenleyecek

Çağdaş Aydaş yarın City Mall'da
banner90
banner99

City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ramazan Bayramı öncesi ve bayramın ilk günü, serin ve eğlenceli alışveriş ortamında tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayan mağaza ve markalarıyla ziyaretçi akınına uğradı.

 Bayram boyunca birçok çocuk aktivitesi de düzenleyen City Mall’da arife günü ut ve kanun dinletisi, dün de caz konseri verildi.

banner134
City Mall Salı Pazarı ise, yarın gerçekleşecek. Bayram Özel Salı Pazarı kapsamında Kıbrıslı sevilen müzisyen ve O Ses Türkiye finalisti Çağdaş Aydaş da akustik konser verecek.  Saat 17.00’de başlayacak konserin öncesinde ise hediyeler kazandıran Şans Çarkı Çekilişi gerçekleşecek.

Her Salı, City Mall içerisinde yer alan Salı Pazarı kapsamında, City Mall’daki mağazalar ürünlerinde o güne özel indirimler yapıyor ve bu ürünlerini mağazalarının önüne çıkartarak ‘fırsat ürünleri’ adıyla ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

City Mall Genel Müdürü Engin Yıldırım, “City Mall sadece alışveriş değil, her ihtiyaca cevap veren markaları, her beğeniye hitap eden aktiviteleri ile başta Mağusa olmak üzere, tüm Kıbrıs’ın alışveriş, yaşam ve eğlence merkezidir. Yaz sonunda açılacak olan 5 salonlu sinemamız ve aramıza katılacak yeni markalarıyla ailemiz büyümeye devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75