banner6

Çağla Şıkel, son noktayı koydu

banner37

Ünlü manken, çocuklarının babası Emre Altuğ ile artık arkadaş ilişkisi içinde olduklarını ve tekrar evlenme gibi bir durumun asla gerçekleşmeyeceğini söyledi

Çağla Şıkel, son noktayı koydu
banner151 banner143

Ünlü manken Çağla Şıkel, katıldığı bir defilede çok merak edilen ve çok konuşulan o soruya noktayı koydu. Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile tekrar evlenme gibi bir durumun asla gerçekleşmeyeceğini söyledi.


Antalya’da İğne İplik Gelinlik defilesine katılan ünlü manken Çağla Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile birlikte görüntülenmesinin ardından çıkan “Barışacaklar mı?” haberlerine tepki göstererek son noktayı koydu.


Güzel manken, eski eşi Emre Altuğ ile arkadaş olduğunu ve çocukları için bir araya geldiğini belirterek, “Bizi beraber görmek isteyebilirler, çok saygı duyuyorum ama bizde öyle bir şey yok. Ben bunu özellikle her seferinde söylüyorum ki, insanların kafalarında soru işareti kalmasın. Biz çok iyi geçinen bir anne babayız, beraber sevgili anlamında karı koca anlamında yollarımızı ayırmış olsak bile çocuklarımız için fazlasıyla görüşmelerimizi yapıyoruz. Ama bu tekrar bir araya geleceğimiz anlamına gelmiyor. Böyle bir düşüncemiz, böyle bir fikrimiz asla ve asla yok” dedi.


Boşandıktan sonra bile evlilik yıl dönümlerinden bir tanesini arkadaşça kutladıklarını belirten Şıkel, “Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun demiştim bir seferinde, o da kutlamıştı. Emreyle çok iyi arkadaşız, gerçekten çok seviyorum onu. Çok iyi bir insan, şükürler olsun ki çocuklarımın babası, bu benim için çok büyük bir şans” diyerek, Altuğ’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 10:11
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104