Canımın kıymetini anladım

banner37

Geçen yıl bir konseri sırasında saldırıya uğrayan ve uzun süre sahneye çıkmayan Kerimcan Durmaz, bu olaydan çok etkilendi

banner87
Canımın kıymetini anladım
banner90
banner8

Serhan KABLAN

Sosyal medyada paylaştığı videolarla kısa sürede ün kazanan ve hafta sonu da Retro Lounge'da performans sergileyen Kerimcan Durmaz, KIBRIS Gazetesi’ne konuştu.

Kerimcan, 2016 Aralık ayında Samsun'da konseri sırasında yaşadığı saldırı sonrasında sahnelere ara vermişti. Bu olaydan çok etkilendiğini ifade eden Kerimcan, canının kıyametini yaşadığı bu olay sonrası anladığını belirtti. Kerimcan, insanın başına bir olay gelmedikçe hayatın ne kadar anlamlı olduğunun farkına varmadığını söyledi.

Olay sonrası hep evinde vakit geçirdiğini, sahneye çıkmadığını ifade eden Kerimcan, bu tarz olayların yaşanmasını hiç tasvip etmediğinin altını çizdi.

"Hayatım bir anda değişti"

Kısa süre içerisinde ünlenmenin artıları olduğu gibi eksileri de olduğunu söyleyen Kerimcan, "Hayatım büyük bir değişim içerisine girdi. Normal ve mütevazi bir hayat sürerken, şu an çok farklı bir yaşantım oldu. Samimiyetim ve doğallığım en büyük artım. Tabii ki beni kıskananlar da oluyor ama ben yoluma bakıyorum" dedi.

 Kuzey Kıbrıs'ı ve insanını çok sevdiğini ifade eden Kerimcan, iş olmadığı zamanlarda vakit buldukça arkadaşlarıyla birlikte ülkemizde tatil yaptığını söyledi. Kerimcan, insanların kendisine karşı her gittiği yerde yoğun ilgi göstermesinin hoşuna giden bir durum olduğunu kaydetti.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2017, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75