Capital Group'tan görkemli kutlama

banner37

Capital Group, Les Ambassadeurs Hotel’de yaklaşık 550 çalışanı ve eşlerine “yılbaşı yemeği” verdi

Capital Group'tan görkemli kutlama
banner99

CapitalBank Genel Müdürü Mehmet Akaçalı’nın açılış konuşmasıyla başlayan program, Capital Group’un tarihçesinin ve bugüne kadar gelişindeki dönüm noktalarının anlatıldığı multivizyon gösterisiyle devam etti.


Multivizyon gösterisi ardından sahneye çıkan Capital Group Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Arhun, aktif büyüklük, portföy değeri ve yaratılan istihdamla Capital Group’un Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin lider kurumlarından biri olmasının sebeplerine kısaca değindi.

banner134

Tekin Arhun, bu başarının temelinde prensiplerden asla taviz vermeden, toplumun değişen ihtiyaçlarını doğru okuyarak kendilerini sürekli yenilemek olduğunu bunun da ayakları yere basan ve sağlam temellere dayanan sürdürülebilir bir büyüme getirdiğinin altını çizdi.


Capital Group olarak, halka dokundukları her sektörde, üst düzey ve kalıcı müşteri memnuniyetini sağlamanın en temel önceliklerinden olduğunu ifade eden Arhun, bu önceliğin yansıması olarak tüm hizmetleri “önce müşteri” temelinde şekillendirmekte, müşterilere finansal değer yaratmanın yanı sıra onlara hizmette de fark yaratmanın gerekliliğine inandıklarını belirtti. Capital Group’un bu başarı öyküsünde katkısı olan herkese teşekkür eden Tekin Arhun, tüm konukların yeni yılını kutladı.


Capital Group Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Arhun’un konuşmasının ardından Türkiye’den konuk edilen Koray Çapanoğlu sahne aldı. Koray Çapanoğlu’nun ardından Capital Group’un kurulduğu günden bu güne emeğiyle, üretkenliğiyle katkı koyan çalışanlara teşekkür plaketi verildi. Plaket töreninin ardından geceye damgasını vuran Rafet El Roman sahne aldı. Tüm çalışanların eğlendiği gecede, Capital Group özel yılbaşı pastasının kesilmesi ve tombala çekilişiyle sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75