Çapkınlık doğru insanı bulana kadardır

banner37

Çapkınlık doğru insanı bulana kadardır
banner87

   Türk Pop Müziği’nde aşk dolu şarkılarıyla bilinen Rafet El Roman Kıbrıs’taki Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle buluştu.

   Sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatan sanatçı 1500 kişilik salonu tıklım tıklım doldurdu. Bayram akşamında sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşayan sanatçı sahne öncesi röportajında şunları söyledi “Böyle özel günlerde Kıbrıs’ta konser vermek beni çok mutlu ediyor. Bu bayram akşamında insanlar çok keyifli dakikalar yaşayacaklar.

   Zaten keyif alsınlar, anı yaşasınlar. Hayat kısa değmez gidenin arkasından ağlamaya demiş ya şair. Az

önce yanıma gelen bayan çok ilginç bir şey söyledi ‘Rafet bey biz sizi hep aşk şarkılarıyla tanıyoruz ama siz James Bond’a benziyorsunuz’. İçimden diyorum ki benimle dalga mı?” Belli başlı eserlerinin unutulmayacak eserler arasına girmesiyle ilgili hislerini paylaşan sanatçı şöyle dedi.

“Şarkılarımız bizi yaşatan geriye kalan tek miras olacak. Ben zaten hep şunu söylüyorum müzik adeta bir zaman tüneli gibi. Örneğin 80li yıllardan “Can Bedenden Çıkmayınca” şarkısını dinliyoruz Barış Manço aklımıza beliyor. 90’lı yıllarda bizim senelerimiz aklımıza geliyor. 90’lı yıllarda çıkan sanatçılar bizler iyi bir iz bıraktık. Şimdi gelenlerde o izleri göremiyoruz. Şimdiki zamanda bizden bir şeyler alıp eskilerden bir şeyler alıp derliyorlar” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER