“CD çalar gibi konser yapanlardan değilim”

banner37

Karadeniz’in güçlü sesi Volkan Konak, Lord’s Palace Hotel’de sahne alarak hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı

“CD çalar gibi konser  yapanlardan değilim”
banner90
banner99

   Karadeniz’in güçlü sesi Volkan Konak, cumartesi gecesi Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı.

   Ünlü sanatçı, konser alanını hınca hınç dolduran hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı.

   Volkan Konak sahneye yine kendine özgü tarzı ve değişmeyen mavi gömleğiyle çıkarken, giyimiyle ilgili “Mavi benim değişmeyenimdir. Evde 100’e yakın gömleğim var. Mavi; saflığı, iyiliği, barışı temsil eder” şeklinde konuştu.

   Sahnede “CD çalar gibi konser yapanlardan değilim” şeklinde göndermede de bulunan Konak, “Sahne bir sunumdur, şov yeridir. Biz sadece şarkı söylemiyoruz. Seyircilerimizin de içinde olduğu bir kabare yapıyoruz. Bana sadece şarkı söylemek yetmiyor.” dedi.

“Sosyal medya değil orası bataklık”

Sosyal medyada hakaret içeren yorumlar için savcılığa şikayette bulunan Volkan Konak, “ Bir 10 kişi var dava ettiğim. Onlar korkak insanlar, bir duvarın arkasına geçip de sağa sola hakaret eden insanlar! Birde oraya tutturmuşlar sosyal medya diye isim bulmuşlar! Orası tam anlamıyla bataklık! Yazar vardır, yazar kasa vardır. Bunlar yazar kasa! Haddini bilmezlere her zaman haddini bildirmek gerekir” dedi.

“Meslektaşlarımı kamera önünde eleştirmem”

   Müzikle uğraşan herkesi çok sevdiğini ve sanatçıların daha fazla üretmelerinden mutlu olduğunu ifade eden Konak, “Sahne ve mikrofon sanatçılara yakışıyor, başkalarına değil. Ben meslektaşlarımı kameralar önünde asla eleştirmem. Onlara herkesin ihtiyacı var” dedi.

   Konser boyunca Lord’s Palace misafirlerine keyifli anlar yaşatan Konak, hüzünlendiren şarkılarının yanı sıra kemençe eşliğinde de şarkılar söyledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75