Cenk Eren’den “Selda Bağcan Şarkıları”

banner37

Cenk Eren’den “Selda Bağcan Şarkıları”
banner8

   Cenk Eren, hafta sonu Girne Rocks Hotel’de sevenlerinin karşısına çıktı. Enerjik temposu ve sevilen şarkılarıyla hayranlarına seslenen ünlü sanatçıyı kalabalık bir kitle dinlemeye geldi.

   Profesyonel müzik hayatına başladığında ilk kez Kıbrıs’ta Girne Rocks Hotel’de konser verdiğini söyleyen Cenk Eren, “Rocks Hotel’in benim için bir uğuru olduğuna inanıyorum” dedi.

   Aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu hayranlarına iki saati aşkın süren bir konser veren sanatçı, daha önce iki proje albümünde Tanju Okan’ın hit olmuş şarkılarını ve ardından da Ferdi Özbeğen’in hit şarkılarını seslendirmişti.

   Her iki albümüyle de büyük beğeni kazanan sanatçı, üçüncü proje albümünü ise Selda Bağcan’ın hit şarkılarıyla yapacak.

   Yapımcı ve prodüktör olarak Selda Bağcan’ın imzasını taşıyacak on şarkılık albümde Cenk Eren, Selda Bağcan ile bir şarkıyı düet olarak seslendirecek.

   29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda piyasaya çıkacak olan albüm için oldukça heyecanlı görünen Cenk Eren, “Önceki iki proje albümde hit şarkılarını seslendirdiğim iki büyük sanatçı hayatta olmadıkları için düet yapmaktan mahrum kalmıştım. Ama bu albümde Allah ömür ve sağlık sıhhat versin sevgili Selda Bağcan ile düet yapabileceğim. Bu albümün de bendeki yeri çok ayrı olacak. Şarkıları seçtik yakında stüdyoya giriyoruz. Çok anlamlı bir günde de albüm müzikseverlerin elinde olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75