banner6

Ceylan Ertem, Gökhan Türkmen'in Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserinde sahneye çıktı.

banner37

Ertem, "Gökhan Türkmen, en iyi erkek şarkıcılardan. Çok az iyi erkek şarkıcı var memlekette. Polemik gibi olacak ama... Çok çok beğendiğim, hayranı olduğum insanlar. Anlata anlata bitiremem" dedi

Ceylan Ertem, Gökhan Türkmen'in Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserinde sahneye çıktı.
banner99

Gökhan Türkmen, Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne aldı. Sahne öncesinde soruları yanıtlayan Türkmen, "Keyifli bir gece geçireceğiz. Repertuvar değiştirdik birazcık, sahne dekoru da değişti. Yeni şarkılar da geliyor onlar da ekleme yapılacak. Ufaktan eski şarkılardan biraz eliyoruz. Ama kıyamıyoruz da. Temmuz ayına kadar çıkarılacak şarkılar hazır diyebilirim. İbrahim Erkal'ın albümünde 'Sevme' şarkısını seslendirdim. Onun çıkması için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.
Gökhan Türkmen soruları yanıtladığı esnada kendisine sürpriz yapan Ceylan Ertem de, "Gökhan Türkmen, en iyi erkek şarkıcılardan. Çok az iyi erkek şarkıcı var memlekette. Polemik gibi olacak ama... Çok çok beğendiğim, hayranı olduğum insanlar. Anlata anlata bitiremem. İnsanlığa çok önem veriyorum. Yanımda hep oluşu ve bütün işini gücünü bırakması ve yanımızda olması muhteşem. Bir dönemde de komşuyduk. Çok güzel anılarımız var birlikte. Müzik yoluyla daha da güzel iletişiyoruz" diye konuşarak Gökhan Türkmen'e övgüler yağdırdı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2023, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104