Chloe öyle bir kadın değil!

banner37

banner87
Chloe öyle bir kadın değil!
banner90
banner8

   Serdar Ortaç, Kurban Bayramı’nın üçüncü günü Kıbrıs Lord's Palace Hotel’de sevenleriyle buluştu. Ortaç yoğun bir katılımın olduğu konser öncesi, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

   Geçtiğimiz günlerde 5 yıllık eşi Chloe Loughnan' la olan evliliklerini sonlandıran Ortaç, kendisinden habersiz bebek aldırdı haberlerini kesin bir dille yalanlarken, oturdukları evin yarısını istediğine dair haberler hakkında " Yok öyle bir şey kendi aramızda anlaştık ve kontrat yaptık ne ev istedi, ne de başka bir şey Chloe öyle bir kadın değil" dedi.

   Ortaç, ayrılığın hemen ardından hastaneye kaldırılan Chloe Loughnan için, boşanma davalarının olduğunu bir gün önceden söylediği için fenalaştı haberlerine açıklık getirdi. Ortaç, “Biz 6 aydır falan düşünüyorduk. Ayrılalım mı? Ayrılmayalım mı? diye. Sonunda en doğrusunun bu olduğuna karar verdik ve bu kararı birlikte verdik. Hastalanmasının sebebi boşanma değil, midesinden enfeksiyon kapmasıdır. Hastaneye götürdüm serum taktılar iyileşti hepsi bu” dedi.

Aynı aşk'la bağlıyım ona!

   Chloe Loughnan' ın cuma günü ülkesine gideceğini belirten Ortaç, ayrılık sonrası duygularını şu sözlerle ifade etti:

   “Bir alışkanlığım vardı tabii. Hanımımdı sonuçta ama hayat insanlar için. Kaderimiz buymuş, ikimiz de üzgünüz tabii. Birbirimizi çok severek evlendik. Benim hayatımın yarım döneminde gerçek bulduğum bir aşktı. Hâlâ aynı aşkla bağlıyım ona. Sağlık dönemimde de hep yanımda oldu onun hakkını hiç ödeyemem”

    Serdar Ortaç'ı dinlemeye gelenler arasında, "Hayatımın aşkı" dediği annesi Nesrin Ortaç ve bayram tatili için Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’ı tercih eden Mert Fırat ve İdil Fırat çifti de vardı.

   Ortaç, geceye özel repertuarı ile kendisini dinlemeye gelen misafirlerini eğlendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75