banner6

Ciğerci, sosyal medya hesabından siyah fona "Pes" yazarak paylaştı

banner37

Ciğerci, sosyal medya hesabından siyah fona "Pes" yazarak paylaştı
banner99

Gökhan Çıra'nın sosyal medya hesabından bir bebekle fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurmasına iki kez boşandığı Selin Ciğerci'den tepki gecikmedi. Ciğerci, sosyal medya hesabından siyah fona "Pes" yazarak paylaştı.
Geçtiğimiz sene Selin Ciğerci ile ikinci kez boşanan ve 3. kez nikah masasına oturacağını duyuran Gökhan Çıra, bugün sosyal medya hesabından baba olduğunu duyurarak bebeğiyle pozunu paylaştı. Çıra'nın magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımına eski eşi Selin Ciğerci'den tepki gecikmedi.


"HAYATIMA HOŞ GELDİN KIZIM"
Instagram hesabından bir bebekle fotoğrafını paylaşan Çıra, "Küçük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım, hoş geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım" ifadelerini kullandı.


SELİN CİĞERCİ'DEN PAYLAŞIM GECİKMEDİ
Çıra'nın evliyken aldattığı gerekçesiyle boşandığı ve sonrasında yeniden evlenip boşandığı Selin Ciğerci, Instagram hesabının hikaye kısmında siyah bir zemine "Pes" yazarak paylaştı. Ciğerci'nin paylaşımı Çıra'nın babalığıyla ilgili yaptığı ileri sürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104