Cihangir'in planı hazır

banner37

Sezonu Kıbrıs Kupası ile kapatan Süper Lig ekiplerinden Cihangir’de yeni sezon hazırlıklarının planı tamamlandı.

Cihangir'in planı hazır

Ebru AKGÜR

Teknik direktör Toygar Davulcu’nun isteği doğrultusunda antrenman ve kamp çalışması tarihleri netleşti. Mesarya temsilcisi transferde golcü oyuncu Ertaç Taşkıran’ı kadrosuna katarken, iki yabancı oyuncu arayışları ise sürüyor.

Davulcu: Yurtdışı kampı istiyorum

2018-2019 sezonunun hazırlıklarına 5 Temmuz’da başlayacaklarını aktaran Teknik Direktör Toygar Davulcu, “antrenmanlarımıza yurtiçinde başlayarak sonrasında yurtdışı kampı ile sürdürmek istiyoruz. Türkiye’de planladığımız kamp tarihi 13 Ağustos. Dolu dolu bir çalışma temposu ile lige hazırlanacağız” dedi.

“Yerli oyuncularımızı kadroda tutmayı planlıyoruz”

Mevcut tüm oyuncuları ile anlaşmak istediklerini aktaran Davulcu, “hiçbir oyuncumuzu göndermek istemiyoruz. Ertaç Taşkıran’nın ardından farklı bir yerli transfer şimdilik gündemimizde yok. Quincy ve Smart’ın yerine 2 yabancı oyuncu araştırıyoruz. Önümüzdeki haftalarda yabancı oyuncuları da netleştireceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.


Davulcu, geçtiğimiz sezon Binatlı’dan kiraladıkları golcü oyuncu Offor’u kadroda tutmak istediklerini ve bunun için başkan Aytaç Karavezirler’in girişimlerinin sürdüğünü söyledi. Offor’un ise ilk tercihinin yutdışı olduğu ancak istediği teklifi alamaması halinde yeniden Cihangir’de forma giymek istediği öğrenildi.

 

Aytaç Karavezirler: İlk hedef Süper Kupa

Cihangir Kulübü Başkanı Aytaç Karavezirler yeni sezon hedeflerini açıklayarak, “İlk hedefimiz Süper Kupa’yı almak. Ligde de camiaya yaşatamadıklarımızı yaşatmak istiyoruz” dedi. Kadrodaki oyuncular ile önümüzdeki hafta görüşmelere başlayacaklarını aktaran Karavezirler, “oyuncularımızın hepsini kadroda tutarak uyum içinde bir takımla hedefe yürümeyi amaçlıyoruz” şeklinde konuştu. Yabancı futbolcular dışında başka transfer yapmayı düşünmediklerini de aktaran Karavezirler, “yabancı konusunda görüşmelerimiz devem ediyor. Önceliğimiz daha önce ülkemizde forma giymiş olan oyuncular” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER