banner6

City Mall 1 yaşında

banner37

Kapılarını ilk kez geçtiğimiz yıl Gazimağusa’da açarak, KKTC’deki alış-veriş algısına farklı bir bakış açısı getiren City Mall, haklı bir gururu yaşıyor.

City Mall 1 yaşında
banner151

Ekim 2016’dan beri Kıbrıs halkının hizmetinde olan Kuzey Kıbrıs’ın en büyük ve en modern alışveriş ve yaşam merkezi City Mall, açılış yıldönümünü renkli ve sürprizlerle dolu etkiliklerle kutlamaya hazırlanıyor.

Kutlamaların büyük sürprizi bu gün gerekleşecek olan Pamela konseri olacak.

Pamela ve ekibi saat 16.00’da City Mall sahnesinde performans sergileyecek.

Pazar günü saat 14.00’te profesyonel dansçılardan oluşan NLA Latin Ateşi dans gösterisini takiben yaş günü pastası kesilecek ve hemen akabinde ise sahnede Pamela olacak. “İstanbul Seni Hapsetmiş” şarkısı ile çıkış yapan ve uzun yıllardır Türkiye ve Kıbrıs’ın en çok sevilen şarkıcıları arasında yer alarak popülerliğini hiç kaybetmeyen Pamela, 16.00 – 17.30 saatleri arası City Mall aktivite sahnesinde olacak.

Konser sonrasında Pamela ile mini bir fotoğraf çekme etkinliği gerçekleşecek.

City Mall’da, kutlama etkinlikleri, akşam gerçekleşecek olan havai fişek gösterisi ile taçlanacak.

Hafta boyunca herkese göre eğlence ve etkinlik

City Mall’da 30 Ekim Pazartesi günü saat 18.00’de Jazz Quarted konseri, 31 Ekim Salı günü ise yine saat 18.00’de Kem Tunar ile klasik gitar resitali yer alacak.

City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde konserler, etkinlikler ve sürprizler ekimde bitmeyip, kasım ayının ilk günlerinde de devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 16:36
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110