City Mall'da 'Kıbrıs Kültürü Günü' var

banner37

Doğancı Kültür Sanat Derneği, pazar günü City Mall’da folklor gösterisi sunacak

banner87
City Mall'da 'Kıbrıs Kültürü Günü' var
banner8

Alışveriş ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan City Mall, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle de ilgi odağı olmaya devam ediyor.

City Mall, 2017 yılında ziyaretçilerine Kıbrıs kültürünü yaşama fırsatı da sunabilmek adına düzenli olarak Kıbrıs kültürüne özgü etkinliklere yer verecek.

Elektrokur Ltd. tarafından Mağusa’da hayata geçirilen ve açıldığı günden itibaren her gün binlerce ziyaretçi ağırlayan City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “City Mall Kıbrıs Kültürü Günü” adı altında gerçekleştireceği etkinliğinin ilkinde Doğancı Kültür Sanat Derneği’ni ağırlayacak.

Doğancı Kültür Sanat Derneği, 5 Mart Pazar günü saat 14.30’da City Mall’da halk dansları gösterisi sergileyecek. Gösteri, herkese açık olarak City Mall Aktivite Alanı’nda yer alacak.

Mağusa şehrinin girişindeki özel konumuyla ziyaretçilerine kolay ulaşım olanağı sağlayan City Mall, alışveriş ortamı yanında, düzenlediği bir birinden farklı sosyal ve kültürel etkinlikleri ve kazandıran yarışmaları ile de Kıbrıs halkının ve Kıbrıs’a gelen ziyaretçilerin hayatına renk katıyor.


Her çarşamba sürpriz hediyeler

Kuzey Kıbrıs’ı tam donanımlı bir AVM konseptiyle tanıştıran City Mall, açıldığı günden itibaren ziyaretçilerini alışveriş ve eğlenceyle buluşturuyor. Haftanın birçok günü etkinliklerin yer aldığı City Mall’da, her çarşamba sürpriz hediyeler kazandıran Şans Çarkı çekilişleri, klasikten popa canlı müzik performansları, dans ve jimnastik gösterileri, sergiler, çocuklara yönelik eğitici ve eğlendirici etkinlikler, karnavallar ve sirk gösterileri gibi birçok etkinlik gerçekleşiyor.

Alanının üst segmentinde yer alan seçkin dünya markalarını Kuzey Kıbrıs’ta tek bir çatı altında buluşturan alışveriş ve yaşam merkezi City Mall, haftanın her günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

City Mall’da aşağıdaki markalar yer alıyor:

“LC Waikiki, İpekyol, U.S. Polo, Sport Soul, Derimod, Jakamen, 5.10.15 Kids, Adidas, Avva, Twist, Mudo Collection, Collezione (açılış aşamasında), Roman, Pierre Cardin, Reebok, Kom, Penti, Mert Optik, L’Original by Memduh Erdal, Saydam Shoes, Index, Yar Plus, ASM Homes, Esse, Reşat Kuyumculuk, EK Accessories, Section - Personal Care, Vodafone, Andromeda, Bosch, Toyzz Shop, Dünya Oto, Karaoğlan Kuruyemiş, Mardo Cafe, Southern Fried Chicken (SFC), All The Perks, Lucky Cat, Burger City, Bay Döner, Sampi, Selamlique, Simit Dünyası, Waffle Art, Republic Bar&Bistro, Cinema Pink (açılışa hazırlanıyor), Fun Lab, Limasol Türk Kooperatif Bankası, Ünimar Supermarket”.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108