City Mall’da Otilla’lı kutlama

banner37

City Mall AVM, 3’üncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla etkinlikler düzenledi

City Mall’da  Otilla’lı kutlama

   Kıbrıslıların vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen, seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran ve kaliteli hizmetin öncüsü City Mall Alışveriş Merkezi, 3 yıldır perakende sektörünün yenilikçi, başarılı ve önde gelen isimlerinden biri oldu.

   Kaliteli hizmet anlayışı ve yaptığı etkinliklerle tercih sebebi olan City Mall AVM'nin başarısı her yıl artan giriş sayısıyla katlanıyor.

   Sanat camiasında yaptığı başarılı işlerle sıklıkla yer alan pop müziğin sevilen ismi Otilla, City Mall Alışveriş Merkezi'nin 3. kuruluş yıldönümüne özel konserinde sahne aldı.

   City Mall, bu özel günde ziyaretçi akınına uğradı, binlerce kişi eşliğinde şarkılarını söyleyen Otilla enerjik halleriyle göz doldurdu.

   Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliği ile sosyal medya üzerinden yapılan çekilişle belirlenen 3 isim (Hasan Yıldız, Fırat Parlak, Yasin Altun), ünlü şarkıcı ile tanışma ve imza alma şansı kazandı.

   2 Kasım Cumartesi günü, City Mall AVM aktivite alanında gerçekleşen 3. yıl kutlamaları; City Mall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Derviş Tarımer’in açılış konuşmasıyla başladı. Hemen ardından Genel Müdür Tayfun Şen ve AVM’de mağazaları bulunan iş adamlarından Erdinç Küçükuncular’ın konuşmalarının ardından eğlence başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108