Club Q’da coşku var

banner37

Yaza hızlı bir başlangıç yapan ve farklı eğlence anlayışıyla misafirlerden tam not alan Club Q’da eğlence tam gaz devam ediyor

Club Q’da coşku var
banner90
banner99


Ülkemizin tecrübeli DJ’i Mr. Joker ve son zamanlarda yakaladığı çıkışla adından sıkça söz ettiren JanB, çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri çaldıkları setlerle eğlenceyi zirveye taşıyor.

Türkiye’nin ünlü rap sanatçılarından Sagopa Kajmer ise, 21 Ağustos Cuma akşamı Club Q’da hayranları ile bir araya gelecek. Dillerden düşmeyen parçalarının yanında milyonlarca hayran kitlesi bulunan başarılı rap sanatçısı Sagopa Kajmer’in, Club Q sahnesinde performans sergileyecek.

banner134
 

Örnek davranış
 

Ülkemizin gözde eğlence mekanlarından Club Q Yönetimi örnek bir karar alarak; halk sağlığını tehlikeye atmamak adına mekanın 23 Ağustos'tan hemen sonra kapanacağını duyurdu.


Club Q Direktörü Mustafa Öztürk, son günlerde vaka sayısının artması ve kalabalık eğlence yerlerinin halk sağlığı adına risk içermesini öne sürerek kapatma kararı aldıklarını belirtti. Öztürk, kendilerinin her türlü sağlık tedbirini aldıklarını fakat buna rağmen yaz sezonunu; 19-21-22 ve 23 Ağustos'ta yapacakları etkinliklerden sonra kapatacaklarını bildirdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75