banner6

Çocuğum yok ama şarkılarım çocuklarımdır

banner37

Ünlü sanatçı İrem Derici, her bir şarkısını çok sevdiğini şu sözlerle ifade etti

Çocuğum yok ama şarkılarım çocuklarımdır
banner151 banner143

Orhan İSMAİLOĞLU
 

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından İrem Derici, bayram konseri için Girne Grand Pasha Otel &Pasha Casino sahnesinde sevenleriyle buluştu.


Yüzlerce kişiyle birlikte şarkılarını söyleyen Derici, herkesi eğlendirdi.


Konserinde kimi zaman hareketli, kimi zaman da duygusal şarkılar söyleyen Derici, “Çocuğum yok ama benim şarkılarım çocuklarımdır. Onları çok seviyorum” dedi.
 

Harun Kolçak şarkısı söylemek benim için onurdur”
 


İrem Derici, konserinin ilerleyen saatlerinde geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ünlü sanatçı Harun Kolçak’la birlikte düet yaptıkları “ Gir Kanıma” adlı şarkısını söylemeden önce “ Harun Kolçak'ın şarkısını söylemek en büyük onurumdu. Onun şarkılarının söylendiği albümde yer almak başlı başına büyük bir gururdur” dedi.


Yaklaşık iki saat Grand Pasha sahnesinde kalan Derici, dillerden düşmeyen şarkılarını izleyenleriyle birlikte seslendirdi. İrem Derici, şarkı aralarında izleyenlerin bayramını kutladı.

Müzisyen arkadaşlarıyla sık sık sahnesini paylaşarak alkış alan Derici’yi dinleyenler arasında ünlü sunucu Mesut Yar, ailesi ve dostları da vardı.
 

Konsere çıkmadan parmağını kapıya sıkıştırdı

 


Sahneden sık sık sevenleriyle de sohbet eden Derici, gizlice cerrahi operasyon geçirmek için hastaneye yattığını, herkesten gizlediği operasyonun Gülşen'in de aynı hastanede aynı dönemde doğum yapmasından dolayı duyulduğunu belirtti.


Konser öncesinde ise parmağını odasının kapısına sıkıştıran sanatçı, konser boyunca parmağının ne kadar çok sızladığını sürekli konuklara anlattı.


Derici, otel yetkililerinin doktor çağırdığını ve acil müdahale yapıldığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2017, 11:00
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104