banner6

Çok Cool Bir İş Oldu!

banner37

Yonca Lodi, Enes Hergüneş’in sunduğu Enes Hergüneş Show’a katıldı. Keyifli bir sohbete imza atan ikiliden sanatçı Zeki Güner ile “Yelkovan” isimli şarkısıyla ilgili, “Zeki çok kısa zamanda yaptı şarkıyı. Ters köşe bir şey yapmak istiyorduk. Ceceli çok ciddi ruh verdi şarkıya. Şarkının çok cool bir havası var. Sözler de ayrılık acısı anlatıyor ama yine de ayaktayımı anlatan bi şarkı. Halil Güzel de şarkıya göre farklı ışık teknikleriyle cool bir klip çekti. Son zamanlardaki en cool iş bence.” dedi.

Çok Cool Bir İş Oldu!
banner99

MÜZİKTE KALİTE DİYE BİR ŞEY KALMADI!

Lodi gelecek projeleriyle ilgili, “Bir daha albüm yapacak mıyım, tek şarkılarla mı devam ederim bilmiyorum. Çünkü dönem korkutmuyor ama hiçbir şeyin tam olarak yerini ve değerini bulmadığı, hayatın çok pahalı olduğunu ama kalite diye bir şeyin kalmadığı bir dönem. Kaliteye önem veriyor olmak ne kadar değerli şu dönem öyle bir soru işareti de kafamda var tabi.” şeklinde konuştu.

SON DÖNEMDE UTANÇ İÇİNDEYİM!

Yonca Lodi, Enes Hergüneş’in “Dinlemekten utandığın bir şarkı var mı?” sorusuna, “Son dönemde utanç içindeyim. Çok kötü işler var. Her şey çok kaliteli diyemeyeceğim. Müzik mi bu! Müzik adına mı yapılmış bu diye dehşet içinde denk geldiğim şeyler var.” şeklinde yanıtladı.

Enes Hergüneş’in “Hangi durumda içinden başka bir Yonca çıkar” sorusuna ise, “Haksızlığa ve hadsizliğe gelemiyorum. O küstahlık zaten cahillik ve egoyla doğru orantılı. Şu son dönemde sosyal medyada çok fazla klavyenin başında yazıyorlar. Bir durun ya. O yazdığınız cümleyi okuyan insan ne hissedecek? Evlenen bir çift gördüğümüz zaman aman “Allah bir yastıkta kocatsın” diyen bir toplumduk biz. Ne zaman “Ay muşamba mı giymiş o” ya geldi mesele. Bırak onu sevmiş, onu giymiş. Ayıptır bu. Bunlara çok üzülüyorum.” şeklinde cevapladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104