banner6

Çok mutluyum çok 

banner37

Hande Yener, işindeki başarısını aşkla taçlandırdı

Çok mutluyum çok 
banner150

banner150

banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Türkiye’nin pop müzik kraliçesi Hande Yener, geçtiğimiz pazar akşamı nişanlandığı Cem Şenol ile ilgili KIBRIS Gazetesi’ne açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz günlerde MTV Müzik Ödülleri gecesine Hakan Akkaya imzalı abiyesiyle katıldığını söyleyen Yener, işteki başarısı ve aşktaki sevincini “Şu anda çok mutluyum” diyerek açıkladı.

Konserler devam ediyor

Yener, “Konserlerim devam ediyor. Her hafta bir yerde sahne alıyorum, sezon yoğun geçiyor” dedi. 

“Çok yakında Kıbrıs’tayım”

Kıbrıs’ı özlediğini vurgulayan Hande Yener, Kıbrıs’ta birçok hayranı olduğunu belirterek en kısa zamanda onlarla birlikte olacağını, Kıbrıs konserlerinin süreceğini müjdeledi.

Üçüncü klibe az kaldı

Yeni albümünün satışlarının çok iyi gittiğini belirten Yener, “Üçüncü klip için çalışmalar devam ediyor. ‘Emrine Amade’ şarkısına klip çektik çok yakında ekranlarda olur. Ancak beni bilen bilir. Her an bir sürprizle hayranlarımın karşısına çıkabilirim” diye konuştu.    

“Düğün daha sonra”

“Cem Şenol’la nişanlandıktan sonra işler nasıl gidiyor? Düğün ne zaman?” sorusuna Yener, “Her şey şimdilik güzel gidiyor. Biraz nişanlı kalalım düğün daha sonra” cevabını verdi.   

“MTV gecesinde olmak gurur verici” 

 Hande Yener, MTV ödül gecesinde olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyerek “Böylesine güzel bir geceden davet almak, benim için gurur verici bir olay” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2016, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104